بررسی سیر شهدا ما را به الگوی جهادی می‎رساند / الگوگیری از شهیدان راه برون رفت از وضعیت فعلی کشور است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 458 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:53 ق.ظ، جمعه، 25 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی وزیر کشورگفت: الگوگیری از شهیدان می‎تواند راه برون رفت از وضعیت فعلی کشور باشد.

0IMG_1892به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور امشب مراسم بزرگداشت نمایندگان فقید استان گلستان و درگذشتگان حادثه یاک 40 با اشاره به فعالیت های نمایندگان فقید و وزیر راه ترابری گفت: تمامی این شهدا چه از نمایندگان مجلس و وزیر راه ترابری کسانی بودند که از ابتدای مسیر وارد عرصه‎های مختلف انقلاب شدند.

مقیمی با بیان اینکه نمایندگان شهید مجلس شورای اسلامی استان گلستان مبارز، مدیر و در یک کلمه بسیجی بودند، گفت: این روزها که بحث مدیریت جهادی مطرح است و مقام معظم رهبری بارها این مهم را مورد تاکید قرار داده و ما باید با تاسی از شهدا مدیریت جهادی را در جامعه محقق کنیم.
وی افزود: با شناختی که از نمانیدگان گلستان داشتم این نمایندگان را در انجام امور و فعالیت‎ها در مجلس شورای اسلامی و کمسیون‎ها بسیار فعال دیدم و لذا اگر امروز به دنبال مدیریت جهادی هستیم باید زندگی این عزیزان را مرور کنیم.
معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: مطالعه زندگی نمایندگان فقید گلستان درس‎های زیادی به ما می‎دهد و قطعا بررسی سیره این عزیزان به ما کمک می‎کند افرادی مفید و کارآمدی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
مقیمی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور با معضل بیکاری رو به رو هستیم، گفت: دشمن با تحریم ظالمانه و ناجوانمردانه به دنبال آن است که وضعیت  بدتری را به ما اعمال کند و سیاست‎های اقتصادمقاومتی و الگوگیری از شهیدان می‎تواند راه برون رفت از وضعیت فعلی کشور باشد.
وی با بیان اینکه بررسی سیر شهدا ما را به الگوی جهادی می‎رساند، اذعان کرد: شهدا با مدیریت جهادی تلاش کردند که فعالیت‎های خود را به نتیجه برسانند و با مدیریت جهادی در هشت سال دفاع مقدس از فرصت‎ها به درستی بهره‎برداری کردند.
معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه شهدا الگوی خود قرار دهیم، افزود: توفیقاتی که جمهوری اسلامی ایران در طول 36 سال عمر بابرکت خود به‌دست آورده است، مرهون خون پاک شهداست، بنابراین برای ارج نهادن به مقام والای شهدا و تمامی خدمتگزاران کشور، باید راه شهدا را با قوت، ادامه دهیم.
انتهای پیام/
ارسال نظر