برنامه‌های دهه فجر باید معرف دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 391 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:30 ب.ظ، سه شنبه، 30 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: مسئولان باید بسترسازی و فضاسازی مناسب برای مشارکت بیشتر مردم را فراهم کنند.

715043به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی طی دیدار با حسین احمدی معاون فرماندار کردکوی، ضمن ارائه گزارشی از برنامه ریزی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی دردهه فجر، زنده نگه‌داشتن آرمان و اندیشه امام (ره) را از وظایف ستاد گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برای آگاهی مردم باید در برنامه‌های دهه فجر لحاظ شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی،با بیان اینکه مردمی برگزار کردن برنامه‌ها از ویژگی مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی است،خاطرنشان کرد:مسئولان باید بسترسازی و فضاسازی مناسب برای مشارکت بیشتر مردم را فراهم کنند.
محمودی با تاکید براینکه برنامه‌های دهه فجر باید معرف دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد،تأکید کرد: برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با برنامه‌ریزی مسئولان به صورت مردم‌محور برگزار شود
در ادامه احمدی با گرامی‌داشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا، تصریح کرد: اقتدار، اتحاد و دستاوردهای انقلاب اسلامی حاصل وحدت مردم، رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری و جانفشانی شهدا است.
معاون فرماندار کردکوی،نقش مساجد در پیروزی، تداوم انقلاب اسلامی و استمرار خط امام (ره) اشاره کرد و یادآور شد: هیئت امنای مساجد و بسیجیان با همکاری همدیگر برنامه‌ها را به گونه‌ای تدوین کنند تا مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی با شکوه و هدفمند برگزار شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر