برنامه ششمین روز مسابقات المپیک ریو
تعداد بازدید تعداد بازدید: 136 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ق.ظ، دوشنبه، 18 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

برنامه پنجمین روز از رقابت های المپیک مشخص شد و نمایندگان کشورمان در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

4957683_939به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، کاروان ایران با 64 ورزشکار در 14 رشته ورزشی شامل کشتی (آزاد و فرنگی)، وزنه برداری، جودو، تیراندازی (تفنگ و کمان)، والیبال، تکواندو، بوکس، دوومیدانی، شمشیر بازی، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری و شنا در این دوره از رقابت ها حضور دارد.

در ششمین روز از رقابت های المپیک نمایندگان کشورمان در رشته های تیراندازی و تیروکمان با حریفان خود به رقابت می پردازند.

پوریا نوروزیان در تفنگ بادی 10 متردوشنبه 18 مرداد ساعت 16:30 در محله مقدماتی شرکت می کند و در صورت صعود به فینال ساعت ۱۹:۳۰ مسابقه خواهد داشت.

زهرا نعمتی دوشنبه 18 مرداد ساعت 16:30 در مرحله مرحله مقدماتی شرکت می کند و در صورت صعود به مراحل بعدی از ساعت 22:30 در مرحله نیمه نهایی و یک شانزدهم نهایی با حریفان خود رقابت خواهد کرد.

برنامه سایر رقابت های دومین روز المپیک ریو به شرح زیر است:

رشته تیراندازی با کمان

گروه بانوان

آمریکا و ایتالیا ساعت ۹:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۸ به وقت ایران

میانمار و فنلاند ساعت ۹:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۰:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۵ به وقت ایران

برزیل و چین ساعت ۱۰:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران

هند و اسلواکی  ساعت ۱۰:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۷ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۱:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۳ به وقت ایران

مولداوی و مکزیک ساعت ۱۲:۰۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۲ به وقت ایران

ژاپن و چین ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۲:۴۱ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۱ به وقت ایران

ایتالیا و استرالیا ساعت ۱۵:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۵۶ به وقت ایران

ژاپن و برزیل ساعت ۱۵:۳۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۰۹ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۶:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۵ به وقت ایران

کره جنوبی و کنیا ساعت ۱۶:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ دقیقه بامداد  به وقت ایران

اوکراین و استونی ساعت ۱۶:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۹ دقیقه بامداد  به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۷:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۵۳ دقیقه بامداد  به وقت ایران

بخش مردان

چین تایپه و فیجی ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

تایلند و مغولستان ساعت ۹:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۴۳ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۹:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۲  به وقت ایران

چین و قزاقستان ساعت ۱۰:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۸ به وقت ایران

اندونزی و ایتالیا ساعت ۱۰:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۱ به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۱:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۰  به وقت ایران

کره جنوبی و زیمبابوه ساعت ۱۱:۳۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۶  به وقت ایران

اندونزی و چین ساعت ۱۱:۴۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۹  به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۲:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۸  به وقت ایران

اوکراین و اندونزی ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰  به وقت ایران

ساحل عاج و فرانسه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۳  به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۵:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۲۲  به وقت ایران

ترکیه و فرانسه ساعت ۱۶:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۸  به وقت ایران

تونگا و هلند ساعت ۱۶:۳۱ به وقت برزیل و ساعت یک دقیقه بامداد  به وقت ایران

مرحله یک شانزدهم ساعت ۱۷:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۴۰ دقیقه بامداد  به وقت ایران

رشته ژیمناستیک

اهدای مدال و فینال بخش مردان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

رشته بسکتبال

گروه بانوان

تیم‌های آمریکا و اسپانیا ساعت 12 به وقت برزیل ساعت 19 به وقت ایران برگزار می‌شود.

صربستان و کانادا ساعت 14:15به وقت برزیل و ساعت 21:45 به وقت ایران

ژاپن و برزیل ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1 بامداد به وقت ایران

سنگال و چین  19:45 به وقت برزیل و 3:15 بامداد به وقت ایران

بخش مردان

تیم‌های صربستان و استرالیا ساعت 14:15وقت برزیل و ساعت 21:45 به وقت ایران

آمریکا و ونزئولا ساعت 19 به وقت برزیل و ساعت 2:30 به وقت ایران

فرانسه و چین ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران

والیبال ساحلی

گروه بانوان

سوئیس و استرالیا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

برزیل و آرژانتین ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

هلند و کاستاریکا ساعت ۱۷:۳۰  به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد  به وقت ایران

اسپانیا و چک ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ بامداد  به وقت ایران

استرالیا و ونزئولا ساعت ۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۰  بامداد به وقت ایران

والیبال ساحلی مردان

لتونی و کانادا ساعت ۰۰:۰۰ به وقت برزیل و ساعت ۷:۳۰ به وقت ایران

لهستان و روسبه ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

اسپانیا و قطر ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

برزیل و اتریش ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

آمریکا و اتریش ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ بامداد به وقت ایران

هلند و آلمان ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

ایتالیا و کانادا ساعت ۲۱ به وقت برزیل و  ساعت ۴:۳۰ صبح به قت ایران

بوکس

وزن ۴۹  کیلوگرم

کوبا ساعت ۱۱  به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

کنیا و چین ساعت 11:15 به وقت برزیل و ساعت 18:45 به وقت ایران

فیلیپین ساعت 11:30 به وقت برزیل و ساعت 19 به وقت ایران

ایرلند ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت  ۱۹:۱۵ به وقت ایران

ازبکستان  ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

قزاقستان ساعت ۱۷:۱۵  به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه  بامداد به وقت ایران

مغولستان و اکوادور ساعت ۱۷:۳۰  به وقت برزیل و ساعت ۱  بامداد به وقت ایران

روسیه ساعت ۱۷:۴۵  به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

وزن ۶۹ کیلو گرم

بلغارستان و ترکیه  ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

ونزئولا  و آلمان  ساعت ۱۲:۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۸  به وقت ایران

مکزیک و ایتالیا ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

انگلیس و مصر ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد  به وقت ایران

وزن ۷۵ کیلوگرم

هنگ کنگ و ارمنستان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰  به وقت ایران

فرانسه و اوکراین ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵  به وقت ایران

روسیه ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

ونزئولا و اکوادور ساعت ۱۸:۳۰ به برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

قزاقستان و انگلیس ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد  به وقت ایران

وزن ۹۱ کیلوگرم

تونس و ایتالیا ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

ازبکستان و اکوادور ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

فرانسه و آذربایجان ساعت ۱۳:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

الجزایر و موریس ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت 2:۴۵ بامداد به وقت ایران

آرژانتین و آلمان ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران

کوبا ساعت ۱۹:۴۵ به وقت برزیل و ۳:۱۵ به وقت ایران

سوار‌کاری در بخش انفرادی و در بخش تیمی ساعت 10 صبح به وقت برزیل و ساعت 17:30 به وقت ایران

قایقرانی کانو

دونفره مردان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

کانو دو نفره مردان  ساعت ۱۴:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۵۰ به وقت ایران

کایاک بانوان ساعت ۱۳:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۰ به وقت ایران

کایاک بانوان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران

شنا و شیرجه

اهدای مدال بخش مردان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

رشته شمشیربازی

بخش زنان

لهستان و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

ونزئولا و مصر ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

ژاپن و پاناما ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

مکزیک و مکزیک  ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

روسیه ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

چین و لهستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آمریکا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

ویتنام و کره جنوبی

ایتالیا و فرانسه

تونس و آذربایجان

روسیه و کره جنوبی

ایتالیا و لهستان

فرانسه و آرژانتین

کره جنوبی و فرانسه

آمریکا و یونان

اوکراین و ایتالیا

اوکراین و آمریکا

مکزیک و روسیه

زمان بازی نیمه نهایی بانوان ساعت ۱۲:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۰ به وقت ایران

هند‌بال بانوان

کره جنوبی و سوئد ساعت 9:30 به وقت برزیل و ساعت 17 به وقت ایران

فرانسه و روسیه ساعت 11:30 به وقت برزیل و ساعت 19 به وقت ایران

اسپانیا و نروژ ساعت 14:40 به وقت برزیل و ساعت 22:10 به وقت ایران

رومانی و برزیل ساعت 16:40 به وقت برزیل و ساعت 00:10 بامداد به وقت ایران

آرژانتین و هلند ساعت 19:50 به وقت برزیل و ساعت 3:20 بامداد به وقت ایران

آنگولا و مونتنگرو ساعت 21:50 به وقت برزیل و ساعت   5:20 بامداد به وقت ایران

هاکی مردان

اسپانیا و نیوزلند ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آرژانتین و هند ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

آلمان و ایرلند ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

هلند و کانادا ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

برزیل و انگلیس ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

بلژیک و استرالیا ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران

قایقر‌انی

گروه مردان تک نفره از ساعت ۸:۰۴ تا ۸:۳۰به وقت برزیل و ساعت 16 تا 16:10 به وقت ایران

گروه مردان از ساعت ۱۰ و ۱۰:۲۰ و ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۷:۴۰ و ۱۸:۳۰ به وقت ایران

گروه ‌LWT مردان از ساعت ۹:۴۰ تا ۹:۵۰  به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ تا ۱۷:۲۰ به وقت ایران

بخش بانوان تک نفره از ساعت ۸:۵۰ تا ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۵۰ تا ۱۶:۳۰ به وقت ایران

دونفره بانوان ۹ تا ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران

گروه بانوان از ساعت ۱۰:۱۰ و ۱۰:۳۰ و ۱۰:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۰ و ۱۸ و ۱۸:۱۰ به وقت ایران

بخش LWT بانوان از ۹:۲۰ تا ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۰ تا ۱۷ به وقت ایران

رشته جودو بخش مردان

وزن ۷۳ کیلوگرم

کره شمالی و فرانسه ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

قزاقستان و گامبیا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

کوبا و چک

کره جنوبی و سوریه

آذربایجان

قطر و بلژیک

استرالیا و تانزانیا

روسیه

ازبکستان و هلند

چین و برزیل

هنگ کنگ و پرتغال

گرجستان

سریلانکا و ساموای آمریکا

آلمان و هائیتی

ژاپن و کاستاریکا

مصر و مغولستان

یمن و امارات

آمریکا و نیجریه

بخش بانوان

وزن ۵۷ کیلوگرم

آلمان و برزیل

هلند و سنگال

هنگ کنگ و ترکمنستان

نیوزلند و روسیه

لهستان و چین تایپه

انگلیس و اتریش

کلمبیا و کوزوو

مغولستان

کره جنوبی

پرتغال

کانادا

قایقرانی بادبانی

گروه مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
در بخش RSX مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

بخش بانوان

در بخش RSX بانوان  ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران

در بخش بانوان  ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

رشته تیراندازی

بخش ۱۰ متر مردان  ساعت ۹ به وقت برزیل و ۱۶:۳۰ به وقت ایران

بخش تراپ مردان ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال  ۱۰ متر مردان ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ۱۹:۳۰  به وقت ایران

نیمه نهایی تراپ مردان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران

اهدای مدال مسابقات رده بندی تراپ مردان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال تراپ مردان ساعت ۱۵:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران

رشته شنا

بخش مردان

۲۰۰ متر پروانه  ساعت ۱۳:۳۴ تا ۱۳:۴۹ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۰۴ تا ۲۱:۱۹ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال ۲۰۰ متر آزاد مردان ساعت ۲۲:۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۵:۵۱ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال ۱۰۰ متر کرال پشت مردان ساعت ۲۲:۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۵:۵۱ به وقت ایران

نیمه نهایی ۲۰۰ متر پروانه ساعت ۲۳:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۶:۴۰ صبح به وقت ایران

بخش بانوان

۲۰۰ متر آزاد ساعت ۱۳:۰۲ تا ۱۳:۲۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۲ تا ۲۰:۵۵ به وقت ایران

۲۰۰ متر بانوان ساعت ۱۳:۵۶ تا ۱۴:۱۴به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۲۶ تا ۲۱:۴۱ به وقت ایران

نیمه نهایی ۲۰۰ متر آزاد بانوان ساعت ۲۲:۰۳ تا ۲۲:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۳ تا ۵:۴۳ صبح به وقت ایران

اهدای مدال و فینال ۱۰۰ متر کرال پشت بانوان ۲۲:۲۰ به وقت برزیل و ۵:۵۰ صبح به وقت ایران

اهدای مدال و فینال ۱۰۰ متر کرال پشت بانوان ۲۲:۵۴ به وقت برزیل و ۶:۲۴ صبح به وقت ایران

نیمه نهایی ۲۰۰ متر بانوان ساعت ۲۳:۳۶ به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۶ صبح به وقت ایران

تنیس روی میز بانوان

چین ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

کره جنوبی و آمریکا  ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

ژاپن و رومانی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

هنگ کنگ و اوکراین ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

اتریش ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

چین تایپه ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

آلمان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

سنگال ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

بخش مردان

آلمان ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

هنگ کنگ ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

اتریش ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

چین ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰  به وقت ایران

پرتغال  ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰  به وقت ایران

کرواسی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰  به وقت ایران

بلاروس ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰  به وقت ایران

کره جنوبی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰  به وقت ایران

والیبال بانوان

ایتالیا و چین ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران

ژاپن و کامرون ساعت 11:35به وقت برزیل و ساعت 19:05 به وقت ایران

آمریکا و هلند ساعت 15به وقت برزیل و ساعت 22:30 به وقت ایران

صربستان و پورتوریکو ساعت 17:05به وقت برزیل و ساعت 00:35 به وقت ایران

روسیه و کره جنوبی  ساعت 20:30به وقت برزیل و ساعت 4بامداد به وقت ایران

آرژانتین و برزیل ساعت 22:35به وقت برزیل و ساعت 6:05 بامداد به وقت ایران

واتر‌پلو مردان

صربستان و یونان ساعت 9به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران

ایتالیا و فرانسه ساعت 10:20به وقت برزیل و ساعت 17:50 به وقت ایران

اسپانیا و آمریکا ساعت 11:40به وقت برزیل و ساعت 19:10 به وقت ایران

مجارستان و استرالیا ساعت 13به وقت برزیل و ساعت 20:30 به وقت ایران

ژاپن و برزیل ساعت 19:30به وقت برزیل و ساعت 3 بامداد به وقت ایران

کرواسی و مونتنگرو ساعت 20:50به وقت برزیل و ساعت 4:20 بامداد به وقت ایران

رشته وزنه برداری

در وزن ۶۲ کیلوگرم بخش مردان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

در وزن ۵۸ کیلو گرم بخش بانوان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

اهدای مدال بانوان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ به وقت ایران

اهدای مدال مردان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

ر‌اگبی زنان

کنیا و کلمبیا ساعت 12:30 به وقت برزیل و ساعت 20 به وقت ایران

برزیل و ژاپن ساعت 13 به وقت برزیل و ساعت 20:30 به وقت ایران

اسپانیا و ایتالیا ساعت 13:30 به وقت برزیل و ساعت 21 به وقت ایران

استرالیا و کانادا ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران

مرحله رده بندی ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

مرحله فینال ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

تنیس مردان

آلمان و برزیل ساعت 10:45به وقت برزیل و ساعت 18:15 بامداد به وقت ایران

استرالیا و ژاپن

فرانسه و برزیل

برزیل و صربستان

لوگزامبورگ و فرانسه

آرژانتین

اسپانیا و ایتالیا

لهستان و اسپانیا

اتریش

انگلیس و ژاپن ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

آلمان و اسلواکی

آمریکا

کرواسی و مولداوی

بخش بانوان

چک و دانمارک ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران

کانادا و آلمان

آمریکا و فرانسه

آمریکا و فرانسه  ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

استرالیا و ژاپن

کرواسی و اسپانیا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

فرانسه و انگلیس

اسپانیا و ژاپن

روسیه و پورتوریکو ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

روسیه و رومانی

انگلیس و اوکراین

آمریکا و سوئیس ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

روسیه و اسلواکی

چک و ایتالیا

روسیه و ژاپن

انتهای پیام/

ارسال نظر