برنامه های دهه فجر امسال باید مردمی شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 593 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:55 ب.ظ، یکشنبه، 13 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

رمضانعلی الیاسی: تلاش ما در برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر امسال بر این منوال است که اغلب برنامه ها فرهنگی و اجتماعی باشد و سعی شده است که برنامه را به سمت و سوی مردمی شدن ببریم که خوشبختانه به این صورت بوده است.

ffffff111به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در مراسم دیدار با امام جمعه کردکوی ضمن عرض تبریک بمناسبت آغاز ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: آنچه که ما امروز در اختیار داریم و در آینده به مراتب بیشتری از آن خواهیم رسید قطعا نتیجه تحمل سختی ها و تلاش و زحمات امام خمینی (ره) و مردم شریف و فهیم ایران اسلامی است.

الیاسی در شرایط کنونی شکرگزاری از دو نعمت بزرگ را مهم دانست و افزود: نعمت امنیت در کشور جمهوری اسلامی ایران که توسط شهدا، جانبازان، ایثارگران بدست آمد و دیگری نعمت ولایت و رهبری که امنیت هم می تواند تابع ولایت و رهبری باشد.

فرماندار کردکوی با بیان این نکته که برنامه های دهه فجر امسال باید مردمی شود، افزود: تلاش ما در برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر امسال بر این منوال است که اغلب برنامه ها فرهنگی و اجتماعی باشد و سعی شده است که برنامه را به سمت و سوی مردمی شدن ببریم که خوشبختانه به این صورت بوده است.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=14961

ارسال نظر