برنامه های دهه فجر در استان گلستان اعلام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:10 ب.ظ، سه شنبه، 23 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان از آغاز فعالیت کمیته های ستاد دهه فجر در استان گلستان خبر داد.

monasebat.com_image_gallery_image_1830به گزارش رادکانا، حجت الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در حاشیه جلسه ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی دهه فجر استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در تلاش هستیم برنامه‌های امسال را هرچه مردمی‌تر و با مشارکت مردم برگزار کنیم.
وی افزود: بیش از ۲۰ کمیته در برگزاری مراسم دهه فجر شرکت دارد و در سطح استان ستاد دهه فجر با حمایت مردمی مواجه است و مردم بیش از آنکه مسئولان و شورای هماهنگی عرصه‌دار باشند مردم در این عرصه حضور دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسئول هماهنگ کردن و انضباط را به عهده دارد.

احمدی گفت: ۱۰ شب و ۱۰ مسجد فعالیت دهه فجر را اجرا می‌کنند و تلاش ما بر این است یک راهپیمایی منحصر به فرد داشته باشیم.

احمدی اظهار کرد:بخش‌های مراسم دهه فجر در حوزه‌های فرهنگی، هنری، تبلیغاتی و به‌ویژه ورزش و جوانان که کمیته ورزش ما فعالیت می‌کنند.

وی افزود: در این جلسه آسیب‌شناسی از سال‌های گذشته انجام داده‌ایم و برای بهبود مراسم امسال با توجه به سال‌های گذشته نقاط قوتی پیشنهاد شد که دستگاه‌های متولی این موضوع بودند و بیشتر در محور تبلیغات محور بحث بود که بر مردمی بودن آن تاکید داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر