برنامه های شاخص اجرایی ستاد گرامیداشت هفته زن و مقام مادر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 667 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:34 ق.ظ، چهارشنبه، 4 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

اولین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان با هدف تشکیل ستاد هفته زن، برنامه ریزی و هماهنگی در راستای گرامیداشت این هفته با حضور رؤسا و کارشناسان دانشگاهها و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

banvan

به گزارش خبرنگار رادکانا، اولین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان با هدف تشکیل ستاد هفته زن، برنامه ریزی و هماهنگی در راستای گرامیداشت این هفته با حضور رؤسا و کارشناسان دانشگاهها و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه الیاسی، فرماندار کردکوی با اشاره به فضایل اخلاقی و معنوی حضرت زهرا (س)، آن حضرت را الگوی همیشه زنان آزاده در ادوار مختلف تاریخی دانست و گفت: فاطمه زهرا (س) دختر رسول خدا، همسر ولی خدا و مادر جانشینان آنها تا عصر حاضر است. این بانوی بزرگوار هم در عرصه خانه و خانواده و هم در عرصه دین ، سیاست و دفاع از حریم ولایت و اصل ولایتمداری با تمام قوا و نیرو در میدان حاضر بوده است.

الیاسی سپس با اشاره به نحوه حضور حضرت زهرا (س) در جامعه و دفاع ایشان از ولایت، وظیفه زنان امروز را نیز تبعیت از آن بزرگوار برشمرد وگفت: امروز با وجود تحریم ها و فشارهای دشمنان و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی و اقتصادی؛ عرصه انتخابات می تواند صحنه حضور و تجلی حماسی و جهادی بانوان ما با الگو قرار دادن روش و سیره فاطمی باشد.

برگزاری همایش انتخاباتی با عنوان « حضور جهادی ، حماسه سیاسی »  جشن میلاد کوثر و جشنواره فرهنگی دختران فاطمی ، پیاده روی بزرگ بانوان شهر و روستا، بازدید از مراکز فرهنگی، تولیدی و کارآفرینی بانوان، دیدار با مادران معظم شهداء، نمایشگاه بیکرانه و … از   برنامه های شاخص ستاد گرامیداشت هفته زن و مقام مادر شهرستان کردکوی می باشد .   

 

 

ارسال نظر