برنامه های مسجد صاحب الزمانی بالاجاده در ماه مبارک رمضان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 101 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:10 ب.ظ، شنبه، 13 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

یکی از با قدمت ترین کانون های فعالیت برنامه های مذهبی و فرهنگی در روستای بالاجاده هیئت و مسجد حضرت صاحب الزمانی در بالامحله این روستا می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ قدمت فعالیت این تشکیلات مذهبی بیش از نیم قرن است که دومین هیت مذهبی بالاجاده پس از هیئت حضرت ابوالفضلی در پایین محله می باشد.
هر ساله از گذشته عصرهای ماه مبارک رمضان مراسم مقابله قرآن مجید برگزار میشد.
انعکاس برنامه سحرخوانی از بلندگوی مسجد صاحب الزمانی و قرائت اذان صبح حاج خلیل الله بالاجاده (حامدی) برادر شهید گرانقدر حاج اسدالله ماندگاری معنوی در اذهان بالاجاده ایها دارد.
مسجد صاحب الزمانی پس از احداث ساختمان جدید یکی از مهمترین کانونهای برنامه های مذهبی و فرهنگی روستا به شمار میرود.
مدیریت متعهدانه و انقلابی و جهادی امنای محترم هیت و مسجد و برنامه ریزی برای ایجاد برنامه های اجتماع محور در طول سال و برگزاری برنامه های تمرکزی در مناسبتها شور و حال معنوی به این محله بخشیده است.
استقرار دائم روحانی جلیل القدر حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ نجف بهرامی و اقامه نماز جماعت در مغرب و عشاء به استمرار و تداوم برنامه های فرهنگی و مذهبی در این محله حرکت دهنده بوده و می باشد.
در ماه رمضان امسال نیز مسجد حضرت صاحب الزمانی هر روز نماز با فضلیت جماعت مغرب و عشاء به امامت حضرت حجت الاسلام حاج شیخ نجف بهرامی اقامه می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر