برندگان جشنواره وبلاگ نویسی گرگان از قبل مشخص هستند ! + اسامی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 544 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:42 ب.ظ، پنج شنبه، 7 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

با انتخاب هیئت داوران جشنواره وبلاگ نویسی روز گرگان از همین الان افراد زیر را برنده این جشنواره بدانید .

thumb271-51c5cc02d9b8c4b91cbe601f47613d33به گزارش رادکانا، یکی از انتقاداتی که همواره به روز گرگان صورت می گرفت این بود که این روز در چند نفر و از یک طیف فکری خاص خلاصه شده است . پیش بینی می شد با انتقادات صورت گرفته به این رویکرد که حتی چند تن از اعضای شورا نیز انتقاداتی را بیان داشتند اتفاقات جدیدی صورت بگیرد  اما جریان اصلی این کار هیچ وقعی به انتقادات نگذاشت و همان مشی سابق و برنامه هایی که تهیه شده بود را در پیش گرفت .

در این میان شبیر دائمی روز گذشته اسامی داورانی را برای جشنواره اعلام کرد که از قبل می شد روی این افراد دست گذاشت .

افرادی که هسته اصلی و تحصیلات خود را در دانشگاه ازاد اسلامی گرگان گذرانده و از دوستان شبیر دائمی و البته عبدالرضا چراغعلی نایب رئیس شورای شهر گرگان و الهه موسوی فعال مطبوعاتی چپ استان می باشند .

در این میان غیبت علی نصیبی داور دوره های قبلی نشان می دهد که احتمالات در مورد اختلاف شدید بین وی و عبدالرضا چراغعلی نایب رئیس شورای شهر گرگان بیشتر به واقعیت نزدیک است .

واقعیتی که در روز تقدیر از رسانه های چپی استان در اتاق بازرگانی در سخنان علی نصیبی مشهود بود که وی از عدم دعوت خود به جلسه تجلیل از خبرنگاران در صحن شورای شهر از شورا انتقاد کرده بود . انتقادی که بیش از شورا متوجه شخص چراغعلی و هشداری به وی بود که نصیبی مهره خودش است و هیچوقت تحت نام چراغعلی قرار نخواهد گرفت .

اما انتخاب این افراد به عنوان هیئت داوران نشان می دهد که باید منتظر برنده شدن افرادی چون امیر رضا رضایانی ، مهلا بهمنی ، امید کابلی ، مهدی صفایی ، رضا عباسی ، فرزاد فرح بخش ، رقیه مسلمی پور، مرتضی ایزدی ، فاطمه صغری موذنی از گالیکش !!!!! باشیم .

برخی از همین افراد چند وقت پیش در روز خبرنگار در حالی که خبرنگار نبودند و به صرف هر چند وقت یک مطلب در وبلاگ خود گذاشتند و ارتباط نزدیک با عبدالرضا چراغعلی نایب رئیس شورا تقدیر شدند و همسان با خبرنگاران زحمتکش ، جایزه یکسان گرفتند .

خوانندگان این مطلب روز اهدا جوایز این جشنواره به یاد این اسامی باشند تا در مورد صحت گفته ها به یقین برسند .

به هر حال این رویه باعث شده تا همچنان روز گرگان در میان گرگانیها غریب بماند و نتواند جایگاه اصلی خود را پیدا کند . منتخبین شورای شهر دوره چهارم امسال که وقت نظارت و برنامه ریزی بر روی برنامه های این روز ندارند اما باید برای سال بعد همت خود را بکار گیرند تا رویکردهای این روز را با برنامه ریزی مناسب عوض کنند .

ارسال نظر