برپایی اولین نمایشگاه گل و گیاه و ادوات باغبانی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,298 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ب.ظ، سه شنبه، 27 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

اولین نمایشگاه گل و گیاه ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه‌ای به همت شهرداری کردکوی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان در دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره درحال برگزاری می باشد.

kordkuy (13)به گزارش رادکانا، دانیال تجری مدیر نمایشگاه گل و گیاه کردکوی در حاشیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: اولین نمایشگاه گل و گیاه ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه‌ای به همت شهرداری کردکوی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان در دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره درحال برگزاری می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه که از تاریخ 24 لغایت 28 خردادماه به مدت 4 روز در شهرستان کردکوی دایر می باشد علاقمندان گل و گیاه می توانند از این نماشگاه دیدن کنند و گل و گیاه مورد علاقه خود را تهیه نمایند.

تجری خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه انواع گل و گیاهان فصلی، دائمی، آپارتمانی، بیرونی، زینتی، کاکتوس، بامبو، درختچه‌های تزئینی و نهال، نهاده‌های کشاورزی و ادوات باغبانی عرضه می شود.

وی در خاتمه ابراز داشت: امیدواریم در آینده به کمک مسئولین بتوانیم نمایشگاه دیگری در حوزه تخصصی گل و گیاه که شادابی و نشاط را برای خانواده ها به وجود می آورد در سطح شهرستان برپا نماییم.

دانیال تجری از جوانان فعال محله ولاغوز کردکوی می باشد که به مدت 4 سال است در کار تولید گل و گیاه می باشد و امسال توانسته با کمک سازمان شهرداری کردکوی و اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی اولین نمایشگاه گل و گیاه را در این شهرستان برگزار کند.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کنید

kordkuy (7)kordkuy (8)kordkuy (1)kordkuy (2)kordkuy (12)kordkuy (3)kordkuy (6)kordkuy (8)kordkuy (5)kordkuy-(9)kordkuy (16)kordkuy (17)kordkuy (18)kordkuy (19)kordkuy (20)kordkuy (21)kordkuy (22)

ارسال نظر