برپایی ایستگاه صلواتی توسط دانشجویان دانشکده امام علی (ع) کردکوی در اربعین حسینی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 819 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:21 ق.ظ، سه شنبه، 3 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

بمناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا‌عبدالله‌الحسین (ع) و یاران وفادار و فداکار آن حضرت ایستگاه صلواتی از سوی هیئت دانشجویی قمر بنی هاشم (ع) دانشکده امام علی (ع) کردکوی در میدان انقلاب این شهرستان دایر گردید و در این ایستگاه صلواتی از عزاداران حسینی پذیرایی بعمل آمد.

IMG_0125به گزارش خبرنگار رادکانا، بمناسبت اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا‌عبدالله‌الحسین (ع) و یاران وفادار و فداکار آن حضرت ایستگاه صلواتی از سوی هیئت دانشجویی قمر بنی هاشم (ع) دانشکده فنی امام علی (ع) کردکوی در میدان انقلاب این شهرستان دایر گردید و در این ایستگاه صلواتی از عزاداران حسینی پذیرایی گردید.

این ایستگاه صلواتی عصر روز گذشته (یکشنبه) توسط دانشجویان دانشکده امام علی (ع) به مدت دو روز در میدان انقلاب کردکوی برپا بود که امشب با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، حیدرپور معاون فرماندار و حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی به کار خود پایان داد.

دانشجویان دانشکده امام علی (ع) که متصدی برپایی این نمایشگاه بودند از مردم کردکوی و مسئولین شهرستان که در برپایی این نمایشگاه کمک کردند تقدیر و تشکر نمودند و برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری کردند.

نظیر چنین ایستگاه هایی در اربعین امام حسین (ع) در بخش ها و روستاهای مختلف شهرستان کردکوی نیز دایر شد و همچنین هیئات مذهبی و مردم نذورات خود را در قالب غذا، شیر و چای در روز اربعین در بین عزاداران حسینی توزیع کردند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/?p=12978
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر