برپایی ایستگاه صلواتی در میدان انقلاب کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 756 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:57 ب.ظ، دوشنبه، 3 آذر، سال 1393 نظرات بدون نظر

بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهر کردکوی با همکاری حوزه ۰۱ عاشورا بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ایستگاه صلواتی در میدان انقلاب این شهر دایر کردند و در این ایستگاه صلواتی از مردم فهیم و با بصیرت پذیرایی بعمل آوردند.

IMG_1389 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهر کردکوی با همکاری حوزه 01 عاشورا بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ایستگاه صلواتی در میدان انقلاب این شهر دایر کردند و در این ایستگاه صلواتی از مردم فهیم و با بصیرت پذیرایی بعمل آوردند.

این ایستگاه صلواتی ساعت 15 توسط بسیجیان ولایتمدار و با بصیرت پایگاه مقاومت خاتم الانبیاء در میدان انقلاب کردکوی برپا شد که همزمان با نماز مغرب و عشاء امشب به کار خود پایان دهد.

این بسیجیان با برپایی ایستگاه صلواتی تجدید پیمانی دوباره با ولایت فقیه، شهدا و امام شهدا بستند و به مزدورانی ضدانقلاب و مذدور فهماندند که در همه حال پشتیبان ولایت و رهبری هستند.

لازم بذکر است این نمایشگاه در این روز عزیز و بیادماندنی از استقبال خوبی برخوردار بود.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال نظر