برپایی ایستگاه عفاف و حجاب در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 815 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:04 ب.ظ، چهارشنبه، 16 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

ایستگاه عفاف و حجاب به مدت سه روز بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در حاشیه میدان انقلاب شهرستان کردکوی برپا شده است.

IMG_0069به گزارش خبرنگار رادکانا، ایستگاه عفاف و حجاب به مدت سه روز به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در حاشیه میدان انقلاب شهرستان کردکوی برپا شده است.

 این نمایشگاه به همت جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کوثر ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، بالا بردن سطح علمی در زمینه حجاب و آشنایی با مفهوم و اثرات مثبت حجاب در جامعه و اینکه تلنگری باشد برای خانواده ها و حتی مسئولین در مقابله با جنگ نرم دشمن راه اندازی شده است.
توزیع بسته های فرهنگی و لوازم فرهنگی و ارائه پوسترهایی در زمینه عفاف و حجاب و پوسترهایی که زحمات و کمکهای زنان دوران انقلاب در مبارزه با حکومت ستمشاهی را به تصویر کشید از بخش های مختلف این نمایشگاه می باشد که با استقبال گسترده بانوان شهر مخصوصا دختران مواجه شده است.
 
لازم به ذکر است، ایستگاه (نمایشگاه) عفاف و حجاب اسلامی ساعت 9 صبح روز گذشته در میدان انقلاب کردکوی برپا شده که تا فردا آمده پذیرایی و خدمت رسانی در زمینه عفاف و حجاب به بانوان کردکویی می باشد و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.
گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شدhttp://golestanblog.ir/?p=15029

ارسال نظر