برپایی نماشگاه دستاوردهای دانش آموزان در کانون فرهنگی تربیتی کوثر کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,053 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:52 ب.ظ، دوشنبه، 12 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

نمایشگاه آثار و دستاوردهای دانش آموزان بمناسبت هفته تربیت اسلامی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش کردکوی برگزار شد.

kordkuy (8)به گزارش رادکانا، راضیه منوچهریان مدیر کانون فرهنگی تربیتی کوثر کردکوی در حاشیه برپایی این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: نمایشگاه آثار و دستاوردهای دانش آموزان بمناسبت هفته تربیت اسلامی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش کردکوی برگزار شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: 50 اثر از دانش آموزان نیمه اول دبیرستان تا نیمه دوم دبیرستان در این نمایشگاه ارائه شده است که بسیار زیبا و قابل توجه می باشد.

منوچهریان در خصوص آثار ارائه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه آثاری چون کاردستی، نقاشی سیاه قلم، نقاشی آب رنگ، خوش نویسی و… به نمایش گذاشته شده است.

مدیر کانون فرهنگی تربیتی کوثر در خاتمه از تمامی دانش آموزانی که آثار زیبای خود را به این نمایشگاه فرستاده تا به نمایش گذاشته شوند تقدیر و تشکر بعمل آورد و برای همه این عزیزان آروزی موفقیت و سربلندی کرد.

kordkuy (7)kordkuy (1)kordkuy (2)kordkuy (3)kordkuy (4)kordkuy (5)kordkuy (6)kordkuy (9)kordkuy (10)kordkuy (11)kordkuy (12)kordkuy (13)kordkuy (14)kordkuy (15)kordkuy (16)kordkuy (17)kordkuy (18)

ارسال نظر