برپایی ۱۴ پایگاه جشن نیکوکاری در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 414 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:34 ب.ظ، پنج شنبه، 15 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

پایگاه های جمع آوری کمک های خیرخواهانه و نیکوکارانه مردم از ساعت ۷:۳۰ صبح امروز در شهرستان کردکوی آغاز بکار کردند.

IMG_0048به گزارش رادکانا، امیر نادعلی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی در آغازین روز جشن نیکوکاری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: 14 سالروز تأسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری می باشد که بمناسبت این هفته 14 پایگاه جمع آوری کمک های خیرخواهانه مردم در سطح شهرستان کردکوی برپا گردید.

وی ادامه داد: کمک های خیرخواهانه و نیکوکارانه جمع آوری شده در پایان هر روز شمارش شده و بدست افراد تحت حمایت این نهاد می رسد.

نادعلی به برپایی پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در مصلی نماز جمعه کردکوی اشاره کرد و افزود: در روز جمعه 16 اسفند پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در مصلی نماز جمعه برپا خواهد شد و وجوهات جمع آوری شده مردم خیر و نیکوکار شمارش شده و در روز 17 اسفند در بین افراد تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کردکوی توزیع می گردد.

راه اندازی درختچه آرزوها در کردکوی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی خاطر نشان کرد: در پایگاه مرکزی جمع آوری کمک های مردمی کردکوی واقع در میدان انقلاب درختچه ای بنام درختچه آرزوها  با عنوان ” بیایید درخت خزان امید و آرزوی ایتام را مانند بهار سرسبز کنیم ” که آرزوهای ایتام بر روی شاخه های آن بجای برگ تزیین شده است و نیازمندی این افراد را نشان می دهد راه اندازی کردیم.

وی تصریح کرد: از مردم شریف شهرستان خواستاریم که با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال جهت نیاز مردم مستضعف، نسبت به ارائه هدایای خود به مراکز و پایگاه های کمیته امداد مراجعه نمایند.

امیر نادعلی یادآور ابراز داشت: از مردم خیر و نیکوکار، شهروندان عزیز شهرستان کردکوی، اصناف، بازاریان، کارخانجات، مرغداری ها، کشتارگاه های صنعتی و پزشکان به جهت کمک های ارزشمندشان در این ایام تقدیر و تشکر می کنم.

لازم بذکر است، زنگ جشنواره نیکوکاری بصورت متمرکز شهرستانی در دبیرستان فنی و حرفه ای دختران 15 خرداد با حضور مسئولین شهرستان همزمان با سراسر کشور نواخته شد و امیر نادعلی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این مراسم در خصوص فعالیت های 10 سال خدمات رسانی به نیازمندان توسط  این مدیریت و همچنین در خصوص تأسیس این نهاد مقدس در جمع دانش آموزان  سخنانی را بیان نمود.

همچنین، پایگاه های جمع آوری گشت های نیکوکارانه مردم از تاریخ 14 تا 21 اسفنددر شهرستان کردکوی آماده دریافت کمک ها و هدایای مردم می باشند.

ارسال نظر