برگزاری دوره آموزش مؤذن و مکبّر در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,501 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:41 ب.ظ، یکشنبه، 3 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

دوره آموزش مؤذن و مکبّر به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در روستای بالاجاده این شهرستان برگزار شد.

139206020641به گزارش خبرنگار رادکانا، بشری عبداللهی مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با اعلام این خبر افزود: دوره آموزشی اذان و مکبّر به منظور پر کردن اوقات فراغت گروه هدف،بستر سازی نیروهای اذان گو و مکبر و هدایت نسل نوجوان به سمت و سوی آموزه های دینی در خانه قرآنی رایحه بالاجاده برگزار شد.

وی با اعلام این خبر گفت : صحیح‌خوانی نماز، ارائه نکات تجویدی، آموزش صوت و لحن اذان به شیوه اساتید و مؤذنین برجسته ، صحیح‌خوانی و آهنگ‌گذاری تعقیبات و ادعیه پس از نماز از جمله برنامه‌های آموزشی در این دوره بود.

عبداللهی درخصوص ویژگی های ضروری یک مکبر اظهار کرد: ویژگی های یک مکبر شامل صدای رسا و در کنار آن صوت خوش همچنین با ادب بودن است که می توان از آن به عنوان ویژگی های ضروری یک مکبر و مؤذن یاد کرد.

بنیامین می گوید:

با سلام
به وبلاگ حقیر سر بزنید و 2 نامه را که نوشته ایم در صورت امکان امضاء کرده و به دیگر دوستان فضای مجازی نیز اطلاع دهید که امضاء کنند. نامه اول خطاب به دکتر احمدی نژاد و تقدیر از زحمات 8 ساله ایشان می باشد. نامه دوم خطاب به رییس قوه قضائیه در راستای محاکمه فتنه گران دروغگوی سال88 و دشمنان رای ملت می باشد که متاسفانه 4 سال است به دلایل نامشخص به تاخیر افتاده است. منتظر حضور و همکاری شما

ارسال نظر