برگزاری همایش نهضت روشنفکری در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 621 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:44 ب.ظ، شنبه، 28 اردیبهشت، سال 1392 نظرات یک نظر

همایش نهضت روشنفکری در مدرسه راهنمایی دخترانه شاهد کردکوی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

ذباابه گزارش خبرنگار رادکانا، همایش نهضت روشنفکری در مدرسه راهنمایی دخترانه شاهد کردکوی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

در این همایش بصیرتی،‌ حجت الاسلام عباس شفیعی، روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی، طی سخنانی ضمن ضروری خواندن برگزاری این گونه همایش ها، بر ضرورت شناخت مسایل مختلف در جامعه جهت تصمیم گیری درست تاکید کرد.

وی سپس به مسئله انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی پرداخت و اظهار داشت : همه بزرگان و مراجع ما شرکت در انتخابات را یک وظیفه ملی و شرعی می دانند، چرا که شرکت در انتخابات، تقویت نظام اسلامی است.

وی در ادامه اظهار داشت:انتخابات این دوره ریاست جمهوری در واقع یک همه پرسی برای تقویت نظام اسلامی، رهبری معظم و خون شهداست و از طرف دیگر حضور حماسی مردم در این انتخابات،مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود.

سیدحسام می گوید:

به حول و قوه الهی مجمع شباب المومنین در نظر دارد چهارمین همایش جوان و انتظار را در تیر ماه ۹۲ برگزار نماید.جوانان عزیز شهرستان کردکوی که تا ۳۰ سال سن دارند، فرم مشخصات فردی را در آدرس

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=efef33ff8392f513eecd906131ef154a

دانلود نموده و پس از تکمیل به آدرس Shbf50@yahoo.com ارسال نمایند.آخرین مهلت ارسال فرم جوان برتر ۱۳/۳/۹۲ می باشد. هرگونه سوال احتمالی را از طریق ایمیل فوق و یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۳۵۱۱۱۱۱۲۴ با ما در میان گذارید.

ارسال نظر