برگزاری آزمون طرح آیه های تمدن در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,091 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:06 ب.ظ، یکشنبه، 16 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

آزمون طرح آیه های تمدن ساعت ۹ صبح امروز در بین ۱۰۶۸ نفر دانش آموز دختر و پسر از مقاطع ششم ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در شهرستان کردکوی توسط بسیج دانش آموزی و مؤسسه رزمندگان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

IMG_0002به گزارش خبرنگار رادکانا، در این آزمون 1068 دانش آموز دختر و پسر حضور داشتند که تعداد 221 نفر دانش آموز پسر و تعداد 847 نفر دانش آموز دختر بودند.

در این طرح که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای ( مدظله العالی)‌ و همچنین اهداف چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب جایگاه بلند و رفیع علمی توسط دانش آموزان عزیز این مرز و بوم در سطح منقطه و جهان انجام می گیرد، دانش آموزان متعهد و مستعد متقاضی پس از رتبه بندی و شرکت در آزمون تعیین سطح، عضو طرح آیه های تمدن شده و از خدمات آن از جمله شرکت در آزمون های دوره ای و مشاوره بهره مند می شوند.

افرادی که در این مرحله از آزمون قبول شوند به مرحله بعدی راه پیدا می کنند و بسته های آموزشی که حاوی کتاب های کمک درسی در مقاطع مختلف باشد به آنها اعطا می شود تا بتوانند آشنایی لازم از این آزمون ها کسب کنند.

آزمون طرح آیه های تمدن در سه حوزه امتحانی؛ دبیرستان بنیاد 15 خرداد، دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره و مدرسه راهنمایی پروین اعتصامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

لازم بذکر این آزمون همزمان با سراسر کشور در شهرستان کردکوی برگزار شد.

ارسال نظر