برگزاری انتخابات اعضای جدید هیئت مدیره انجمن معلولین جسمی حرکتی بهزیستی کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 948 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:31 ق.ظ، دوشنبه، 18 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

انتخابات تعیین اعضای جدید هیئت مدیره انجمن معلولین جسمی حرکتی بهزیستی کردکوی در محل اداره بهزیستی شهرستان کردکوی برگزار شد.

DSCF9729به گزارش رادکانا، موسی طیبی فر، رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی در خصوص نحوه برگزاری این انتخابات در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: بر اساس اساسنامه انجمن معلولین جسمی حرکتی پس از گذشت 4 سال ضروری است که مجمع عمومی معلولین تشکیل جلسه داده و نسبت به انتخاب اعضاء اصلی و علی البدل و بازرس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید انجمن اقدام کنند که این مهم ابتدا با ثبت نام داوطلبان و کاندیداهای جدید از جامعه معلولین شروع شد و سپس اداره بهزیستی نسبت به اطلاع رسانی این امر در سطح جامعه معلولین تحت پوشش عضو انجمن اقدام نمود.

DSCF9743

وی در ادامه افزود: پس از طی مدت زمان لازم و اطلاع رسانی گسترده انتخابات با حضور اینجانب و اعضاء هیئت اجرایی و رابط حراست بهزیستی کردکوی انجام شد و معلولین عزیز آراء خود را در صندوق انداختند.

به گفته طیبی فر پس از اتمام رأی گیری، آراء مأخوذه در حضور رئیس هیئت مدیره و اعضاء قبلی شمارش شد و از بین 10 نفر کاندیدا به ترتیب (1) حجت ا… میرکاظمی، (2) مهران عقیلی محسنی، (3) زینب مومن یساقی، (4) طاهره پولکی، (5) علی نفر به عنوان اعضاء اصلی هیئت مدیره، (6) مهدی مقصودی، به عنوان عضو علی البدل و (7) اصغر مرادی به عنوان بازرس انجمن بیشترین آراء را به خود اختصاص داده و انتخاب شدند که البته این افراد ظرف چند روز آینده نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید انجمن اقدام خواهند کرد.

DSCF9752

وی خطاب به اعضای انتخاب شده جدید گفت: طبق اساسنامه انجمن و سیاستهای سازمان بهزیستی واگذاری امور معلولین و بسیاری از برنامه ها و طرح ها به انجمن معلولین در دستور کار آتی بهزیستی کردکوی خواهد بود.

ارسال نظر