برگزاری انتخابات مرحله دوم گلستان در ۸۶۴ شعبه اخذ رأی / برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری مهمترین مسأله است / به هیچ عنوان جانب داری از کاندیدای خاصی نکرده و نخواهیم کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 278 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:54 ب.ظ، یکشنبه، 15 فروردین، سال 1395 نظرات یک نظر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: دومین مرحله از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان و ۸۶۴ حوزه اخذ رأی برگزار خواهد شد.

1453700585__dsc83701به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، “علی اصغر طهماسبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان  در سی و دومین جلسه ستاد انخابات استان افزود: با توجه به ازدیاد جمعیت و شلوغی برخی از شعبات اخذ رأی، می طلبد یک بررسی مجدد توسط فرمانداران صورت گیرد و در صورت هرگونه جا به جایی احتمالی، تغییرات مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم انتخابات آندسته از افرادی که در مرحله اول انتخابات رأی نداده باشند می توانند در هر حوزه انتخابیه ای رأی خود را به صندوق بیاندازند اما آندسته از افرادی که در مرحله اول رأی داده باشند تنها مجاز به رأی دادن در همان حوزه انتخابیه هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: کنترل مهر شناسنامه ها مسأله ای است که باید مورد اهتمام جدی مسئولین و کاربران حاضر در شعب اخذ رأی قرار داشته باشد تا خدای نکرده سوء استفاده ای صورت نگیرد.

طهماسبی با بیان اینکه واقعاً برای ما فرقی نمی کند نام چه کسی از صندوق خارج شود، اظهارکرد: مهمترین مسأله برای ما برگزاری انتخاباتی سالم  با حضور پرشور و حداکثری مردم است و به هیچ عنوان جانب داری از کاندیدای خاصی نکرده و نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما به عنوان مجریان برگزاری انتخابات با رعایت اصل امانت داری این اطمینان را به مردم می دهیم که همه کاندیداها برای ما در شرایط یکسانی قرار دارند و هیچ گاه رضای خداوند متعال را فدای رضای اشخاص نخواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تشکر از کلیه برگزار کنندگان مرحله اول انتخابات گفت: تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده و جلسات متعددی نیز برگزار شد، با توجه به فرصت کم باقی مانده باید همه دست به دست هم دهیم تا یک انتخابات پرشور با حضور گسترده و حداکثری مردم به مانند مرحله اول برگزار کنیم.

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان از تأیید صحت انتخابات در تمامی حوزه های انتخابیه استان اعم از خبرگان رهبری و مجلس شو.رای اسلامی از سوی شورای محترم نگهبان خبر داد.

کاغذلو دبیر ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه از مکاتبه با فرمانداران 10 شهرستانی که انتخابات مرحله دوم در آنها برگزار می شود، درخصوص تأمین نیازمندیهای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: در مرحله دوم انتخابات از حیث اینکه سه حوزه انتخابیه استان در مرحله اول نمایندگان خود را شناخته اند، دستمان برای تأمین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات بازتر شده و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

حامیان (مهندس جلال ایری) می گوید:

جلسه همفکری حامیان مهندس جلال ایری , با دعوت از کلیه حامیان ونمایندگان در روستاها در روز چهارشنبه به مورخه18 فروردین سال95 راس ساعت 21 (درخیابان ساحل18بندرترکمن) بصورت باشکوه برگزارگردید.

دراین جلسه کلیه ی حامیان به ارائه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند. در پایان جلسه نیز, مهندس جلال ایری ضمن تشکر و قدردانی از حضور کلیه حامیان; به بیان دیدگاههای خود پرداختند. وتاکید فرمودند که : ” من جلال ایری, فقط یک نفرم و تنها یک رای دارم.من با حمایت شما جوانان و مردم, ” جلال ایری ” هستم.لذا بدون درنظر گرفتن نظرات ومصلحت شما حامیان, یکجانبه تصمیمی نخواهم گرفت و تصمیم نهایی را به شما عزیزان واگذار میکنم.من جلال ایری کیه آخه, که برای شما تصمیم بگیرم.جلال ایری میگه در راه خدمت به مردمش حاضره فدا بشه , اما راضی نیست که یک تار مو از مردم منطقه اش کم بشه. چون که شما جوانان وحامیان با نیت پاک وباصداقت کامل قدم برداشته بودید وبا اخلاص هم تلاش کردیدو شب و روز در راستای آگاه سازی فرهنگ سیاسی و انتخاب آگاهانه مردم, بسیار زحمت کشیدید و بیست هزار رای اعتماد نیز از مردم دریافت نمودید .با وجود اینکه از ما ,هیچ گروه وفعالان سیاسی حمایت نکردند وفقط خودمان و صداقت ونیت پاک خودمان بود. لذا این زحمت شما عزیزان را به آسانی به باد هوا نخواهم داد.”

در پایان جلسه نیز کلیه حامیان تصمیم گرفتند که جمع بندی و تصمیم نهایی را به هفته بعد موکول کنند تا ببینند که آیا آقای نورقلی پورقدم اول را برمیدارد یانه ؟

طبق اظهارات شخص مهندس جلال ایری, آقای نورقلی پور تا به این لحظه هیچ تماس تلفنی یا جلسه ای ویا قرار ملاقاتی با ایشان نگذاشته است واگر هم بوده در حد واسطه ای بوده و ادامه دار نبوده است.

لذا اگر آقای نورقلی پور قرار ملاقاتی با مهندس جلال وبعد , جلسه ای نیز با کلیه حامیان مهندس با حضور شخص مهندس ترتیب بدهد, ما حامیان مهندس جلال ایری نیز, این احترام آقای نورقلی پور را متقابلا با احترام جواب خواهیم داد و با تمام نیرور و انرژی از وی حمایت خواهیم کرد.

ارسال نظر