برگزاری جشنواره بین المللی فیلم و موسیقی فجر در گرگان/کردکوی در بخش طنز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 769 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اعلام کرد: جشنواره بین المللی فیلم و موسیقی فجر، بهمن مان سال جاری در گرگان برگزار می شود.

8778761367590776به گزارش رادکانا، غلامرضا منتظری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان طی نشست خبری با خبرنگاران افزود:  جشنواره بین المللی فیلم فجر از (16 لغایت 26 بهمن) سال جاری در پردیس کاپری برگزار می شود.
وی افزود: در ادامه برنامه های دهه فجر، همچنین جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز از (25 الی 29 بهمن) سال جاری در گرگان برگزار می شود.
منتظری با اشاره به اینکه در بخش تئاتر فجر، دو بخش گرگان و گنبد به اجرای نمایش نیز می پردازند، تصریح کرد: سال قبل، از گروه اعزامی در این بخش ناراضی بودیم که امیدواریم با تلاش و توجه بیشتر، نقایص به نحو احسن اصلاح شوند.
ویژه برنامه های فرهنگی و هنری دهه فجر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خصوص ویژه برنامه دهه فجر گفت: برنامه های فرهنگی هنری این ایام در سراسر استان، به دو صورت جشنواره ها و همایش ها پیگیری می شود.
منتظری با بیان اینکه در راستای اجرای برنامه های این دهه، استان با تقسیم بندی چهارگانه و انتخاب بخش های مختلف برای هر منطقه به فعالیت می پردازد، افزود: گنبد، مینودشت و کلاله به عنوان منطقه یک، به ترتیب خوشنویسی، طنز و هنرهای تجسمی را انتخاب کرده اند.
وی آزادشهر، رامیان و علی آباد را در منطقه دو عنوان کرد و اذعان داشت: این شهرستان ها به ترتیب، خوشنویسی، ادبیات داستانی و هنرهای تجسمی را برگزیده اند.
منتظری با بیان اینکه گرگان به عنوان منطقه سه در بخش شعر فعالیت خواهد داشت، خاطرنشان کرد: آق قلا با همایش و جشن قرآنی، بندر ترکمن در بخش موسیقی مقامی، کردکوی در بخش طنز و بندرگز در بخش عکس در منطقه چهارم قرار می گیرند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ویژه برنامه شادمانه را از دیگر محورهای ویژه برنامه دهه فجر دانست و افزود: برای این منظور، اجرای جنگی با حضور طنز پردازان استان در نظر گرفته شده است.
منتظری برگزاری کارگاه های تخصصی با حضور پیشکسوتان و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران را از دیگر برنامه های مد نظر این ایام اعلام کرد.

قارنلی رفق می گوید:

سلام

حتما این بخش طنز کردکوی را قارنلی اجرا می کند.

شنیدم قارنلی و قارتلی 2 قراره تو دهه فجر اجرا بشه.حتما همینه

ارسال نظر