برگزاری جشن انقلاب در مسجد صاحب الزمان (عج)روستای دنگلان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 635 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:08 ب.ظ، جمعه، 18 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

جشن پیروزی انقلاب بمناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای دنگلان شهرستان کردکوی رگزار شد.

151623به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌ الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: آن چیزی که باعث شد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد وجود ایمان به خدا و ایمان به امدادهای غیب در امام خمینی (ره) بود.

وی در ادامه ضمن بیان مطلبی در خصوص عزتمندی و بزرگی انسان، اطاعت خداوند، صبر و بردباری، تقوی، قطع طمع، شجاعت در مقابل دشمنان و ترحم در مقابل مؤمنان را از عوامل بزرگی انسان برشمرد و خاطرنشان کرد: این ویژگی ها در شخصیت حضرت امام به وضوح دیده می شد.

ولی نژاد در ادامه، حفظ و حراست ارزش های انقلاب اسلامی را وظیفه و رسالتی بزرگ دانست و افزود: انقلاب اسلامی برکت های زیادی برای مردم و کشور در حوزه های مختلف از جمله در زمینه های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و علمی به همراه داشته است که باید با تمام وجود از آن حراست و نگهداری کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در خاتمه در خصوص حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که نمی توانند دستاوردهای امروز کشور و انقلاب اسلامی را که در تمامی جهان در حال توسعه است، ببینند.

خواندن شعر، اجرای سرود و مولودی، پخش کلیپ، اهداء جوایز و اطعام دهی از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.

ارسال نظر