برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مؤسسه قرآنی نسیم ولایت کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 295 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:47 ق.ظ، شنبه، 21 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مؤسسه قرآنی نسیم ولایت این شهرستان برگزار شد.

1466640به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، مراسم جشن و سرور به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با رویکرد زن،محیط زیست توسعه پایدار در مؤسسه قرآنی نسیم ولایت کردکوی برگزار شد.
حجت الاسلام هادی روشندل، با اشاره به نقش و تأثیر اساسی و حیاتی زنان در زمینه حفظ محیط زیست،اظهار داشت: افزایش همکاری‌ها در زمینه حفظ محیط زیست بیش از پیش ضرروی است و زنان نقش مؤثری در توسعه پایدار و حفظ محیط زیست دارند.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با بیان این که زنان در بخش های مختلف نقش به سزایی دارند، گفت: می توان از این پتانسیل در راستای حفظ محیط زیست که امروزه شاهد بحران های جدی است، استفاده کرد.


وی در ادامه با بیان اینکه،زنان می توان از مدیریت خود در منازل در راستای حفظ منابع آب وانرژی استفاده کنند،ادامه داد: پایبندی به تربیت اسلامی رسالت هر زن مسلمان است و با اشاعه آموزه های دینی در حوزه های تربیتی بسیاری از مشکلات زیست محیطی قابل کاهش است.
حجت‌الاسلام روشندل در خاتمه، نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی، حفظ محیط زیست و ارتقای توسعه پایداررا با حضور مسوولانه و فعالانه زنان میسردانست و یادآور شد: فعالیت آگاهانه زنان برای سالم باقی ماندن سرمایه های طبیعی و محیطی برای آینده از موضوعاتی است که باید جدی گرفته شود.
مولودی خوانی،خواندن شعر،اهدا جوایز واجرای مسابقه از اهم برنامه های این مراسم باشکوه بود که با استقبال خوبی نیز از طرف حاظرین روبرو شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر