برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد بقیه الله اعظم کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 586 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:58 ب.ظ، یکشنبه، 12 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران امشب یکشنیه همراه با نماز مغرب و عشاء با حضور حجت الاسلام دکتر عبدالکریم بی آزار شیرازی نماینده مقام معظم رهبری در تقریب مذاهب، مسئولین شهرستان و مردم شریف و ولایتمدار در مسجد بقیه الله اعظم شهر کردکوی برگزار شد.

IMG_4690 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام دکتر عبدالکریم بی آزار شیرازی نماینده مقام معظم رهبری در تقریب مذاهب امشب یکشنبه در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد بقیه الله اعظم کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم این شهر در جشن های پیروزی انقلاب، گفت: هرگاه توجه کامل به قرآن و نماز داشته باشیم می توانیم انقلاب خودمان را بسازیم و براساس عترت و قرآن بهترین راه را انتخاب کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به انحراف داعشیان و تکفیریان، اظهار داشت: علت انحراف هواداران داعشی و تکفیری این است که آنها به دنبال تفسیر قرآن توسط عده ای منحرف و حیوان صفت رفتند و دین خود را از آنها گرفتند.

IMG_4743 - Copy

نماینده مقام معظم رهبری در تقریب مذاهب خاطرنشان کرد: امروز باتوجه به بصیرت و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید مراقب انقلاب و نظام خود باشیم و به محتوای اسلام بپردازیم.

سیدسجاد بنی هاشم مسئول ستاد اقامه نماز و یکی از مبارزین زمان انقلاب در این مراسم به خاطره گویی پرداخت.

در بخش دیگری از این مراسم اشعاری در وصف امام و انقلاب توسط حمیدرضا مازندرانی شاعر خوش ذوق و هنرمند کردکوی قرائت شد.

اجرای سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان عضو پویندگان بسیج دانش آموزی شهرستان کردکوی یکی دیگر از برنامه های اجرایی این مراسم بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر