برگزاری جلسه ستاد راهیان نور با حضور اتحادیه های شهرستان کردکوی/اتحادیه ها برای اعزام راهیان نور قدم بردارند/رئیس اتاق اصناف در اعزام راهیان نور همت کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 119 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:16 ق.ظ، یکشنبه، 13 اسفند، سال 1396 نظرات بدون نظر

جلسه ای با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و مدیران اتحادیه های شهرستان کردکوی با موضوعیت و محوریت راهیان نور در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جلسه ای با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و مدیران اتحادیه های شهرستان کردکوی با موضوعیت و محوریت راهیان نور در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد.

علی اکبر عرفانی در این جلسه حضور کاروان راهیان نور در مناطق جنگی را فرصتی برای درک تاریخ و ارزش های دوران دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا از این فرصت در مسیر انتقال ارزش های تولید شده در دفاع مقدس به نسل جوان امروز و آینده سازان فردا بهره مند شویم.

وی اضافه کرد: دیدار از این مناطق نقش مهمی در تبیین رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس دارد  که چگونه با گذشتن از همه چیز خود موجب حفظ و حراست از کیان کشور، انقلاب و نظام شدند و امنیت و ثبات امروز کشور نیز مدیون از خودگذشتگی های آنان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی گفت: هر میزان در اینگونه برنامه ها سرمایه گذاری کنیم بهتر خواهیم توانست جامعه خویش را در مقابل تهدیدات مصون بداریم.

عرفانی با تاکید بر اینکه هزینه کردن در برنامه های فرهنگی که اعزام راهیان نور هم بخشی از فعالیت های فرهنگی می باشد به نوعی سرمایه گذاری بر روی سرمایه های اجتماعی جامعه است، متذکر شد: اجرای درست اینگونه برنامه ها نقش مهمی در اثربخشی اقدامات انجام شده دارد.

وی از تمامی اتحادیه های شهرستان خواست تا همکاری های لازم را با ستاد راهیان نور که با محوریت سپاه ناحیه کردکوی اعزام های داوطلبانه انجام می شود، داشته باشند.

لیلا مقصودلو سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی نیز در این جلسه از مدیران اتحادیه ها خواست تا نهایت همکاری و مساعدت را در اعزام زائران به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس داشته باشند.

وی نیز راهیان نور را فرصتی مناسب برای انتقال بهترین و ارزشمندترین ارزشهای والای انسانی به نسل امروز جامعه دانست و گفت: اتحادیه ها تلاش کنند تا افراد بیشتری بتوانند به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شوند زیرا بواسطه این اعزام ها مردم خود را از توطئه های دشمنان حفظ کردند.

مقصودلو اظهار داشت: روسای اتحادیه ها باید در این راه همت کنند تا شاهد حضور پرشور و گسترده مردم عزیز کردکوی در بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس باشیم.

حال با برگزاری این جلسه و هماهنگی های بعمل آمده باید ببینیم داریوش زاهد رئیس اتاق اصناف شهرستان کردکوی و روسای اتحادیه های شهرستان قدم هایی بزرگ برای اعزام زائران به راهیان نور برمی دارند.

رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های شهرستان کردکوی با کمک و مساعدت هرچه بهتر به ستاد راهیان نور جهت اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سدی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب در جهت حفظ و حراست از خانواده ها و مردم شهر خود خواهند شد.

قطعا رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های شهرستان کردکوی به ستاد راهیان نور این شهرستان “نه” نخواهند گفت زیرا با رشادت ها، ازخودگذشتگی ها، جانفشانی ها و ایثارگری های فرزندان سرزمین خود در دوران دفاع مقدس آشنا هستند و می دانند که اگر خون های پاک و مطهر برادران و پدرانشان در دفاع مقدس برزمین نمی ریخت امروز خبر از امنیت و آرامش نبود.

ما مردم ایران خصوصا تمامی مدیرانی که امروز بر صندلی های ریاست و مدیریت تکیه زده اند مدیون خون شهدا هستیم و برای زنده نگه داشتن این نهضت بزرگ و والا باید در عمل گام های بزرگی برداریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر