برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,248 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:00 ق.ظ، شنبه، 30 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رابطین چهار هیئت شاخص شهرستان کردکوی در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

،255232به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان کردکوی، پیرامون شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا (س) ایراد سخن فرموده ولزوم برنامه ریزی دقیق جهت برگزاری هرچه باشکوه جشن ولادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) و اسوه زنان عالم را مورد تاکید قرار داد و گفت: به منظور بازشناسی جایگاه رفیع حضرت زهرا (س) و تبیین ابعاد شخصیتی این با نوی بزرگ جهان اسلام باید برنامه ها رنگ و بوی فاطمی داشته باشد این ادای تکلیف است که بر گردن همه ماست ما همه مدیون ائمه معصومین (س) هستیم و موفقیت ما در کارها مدیون و مرهون پیروی از ائمه (ع) است.

وی در ادامه طی سخنانی به بیان اهمیت ایام ولادت حضرت فاطمه (س) پرداخت و گفت: همانطوریکه موظفیم مراسم شهادت ائمه (ع) را به بهترین وجه برگزار نمائیم موظفیم در ولادت ائمه هم مراسم جشن و شادی خوبی برپا نماییم، چونکه مراسم جشن روح شادمانی و نشاط و امید را در مردم افزایش خواهد داد.

255228

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی همچنین متذکر شد: هیئات مذهبی باید تمام سعی و تلاش خود را برای شناساندن هرچه بیشتر فرهنگ و مکتب حقه اهل بیت بکار گیرند و سعی در شناساندن هرچه بیشتر آن به نسل جدید جامعه کنند.

در ادامه این جلسه برنامه‌های این ایام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد هر یک از هیئت های حاطر در جلسه،با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، برنامه‌های خود را اجرا کنند.

ارسال نظر