برگزاری جلسه کمیته مساجد ستاد دهه فجر در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 91 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:45 ق.ظ، سه شنبه، 10 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

جلسه کمیته مساجد ستاد دهه فجر کردکوی با هدف برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص برگزاری هرچه بهتر جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد شهرستان با حضور هیئت امناء مساجد منتخب، در اداره تبلیغات اسلامی کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جلسه کمیته مساجد ستاد دهه فجر کردکوی با هدف برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص برگزاری هرچه بهتر جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد شهرستان با حضور هیئت امناء مساجد منتخب، در اداره تبلیغات اسلامی کردکوی برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه، خیزش های انقلاب از مساجد شروع شد و نقش این مکان مقدس در شکل گیری انقلاب به خوبی روشن است، به همین دلیل امروز هر جا استکبار می رود به تخریب مساجد و حسینیه‌ها و مقدسات می‌زند.

حجت‌الاسلام محمودی در ادامه اظهار داشت: آن چیزی که باعث شد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد وجود ایمان به خدا و ایمان به امدادهای غیب در امام خمینی(ره) بود.

رئیس کمیته مساجد ستاد دهه فجر کردکوی در خاتمه بیان کرد: در اجرای برنامه های دهه فجر علاوه بر اینکه هیئت امنای مساجد باید در خط مقدم قرار بگیرند، لازم است برنامه های این ایام مردم محور باشد و اقشار مختلف مردم حضوری پررنگ و فعال داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر