برگزاری دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 597 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:28 ق.ظ، پنج شنبه، 15 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در سال ۹۲ با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان تشکیل گردید.

kordkuy (4)به گزارش خبرنگار رادکانا، آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در سال 92 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان تشکیل گردید.

این جلسه با حضور محمدرضا وطنی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان ، کمیلی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان ، حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی ، الیاسی فرماندار کردکوی، بیدلی نامنی مدیر آموزش و پرورش کردکوی ، بالو شهردار کردکوی ، حاج احمد خطیری رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان کردکوی و دیگر مهمانان، مدعوین و اعضاء در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

kordkuy (3)

محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان در این جلسه گفت: نگاه ما به آموزش و پرورش ابتدا ساماندهی نیروی انسانی و ارتقاء بهره وری و رضایت مندی نیروی انسای برای برنامه های بلند مدت و میان مدت می باشد.

وی ادامه داد: در این راستا تغیر ساختار عملکرد انجمن اولیا و مربیان، عملیاتی کردن بودجه طبق برنامه های شورا محور مدرسه می باشد.

وطنی اضافه کرد: باید رویکرد همه مدارس یک رویکرد پرورشی باشد که محورهای اصلی آن بر پایه نماز ، قرآن و عترت برنامه ریزی گردد.

kordkuy (5)

 

حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی گفت: بنده از آشنایی با شخصیت و چهره ارزشی، فرهیخته و علمی مدیر کل آموزش و پرورش ابراز خرسندی می نمایم و برای ایشان توفیق موفقیت از درگاه الهی مسئلت دارم و از برنامه های ارزشی و اسلامی ایشان استقبال می نمایم و در صورت نیاز آماده همکاری در شهرستان می باشم.

کمیلی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان اظهار داشت: کار خیرین فقط ساختن مدرسه نیست بلکه کار آنها تربیت انسانهای فرهیخته و ارزشی می باشد.

در ادامه از مدیران درخواست کرد انجمن خیرین جوان را توسعه دهند زیرا کار خیری نیاز به تمرین و ممارست دارد و دانش آموزان در این سنین باید وارد این نوع از اقدامات اجتماعی گردند تا در آینده مثمر ثمر واقع شوند. 

ارسال نظر