برگزاری دومین همایش کارگاه توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 601 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:21 ب.ظ، شنبه، 18 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

دومین همایش کارگاه توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان کردکوی در تالار شهید بهشتی کردکوی برگزار شد.

22223111به گزارش رادکانا، دومین همایش کارگاه  توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری  شهرستان کردکوی با حضور ناظران در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این همایش با حضور حبیب عبدالهی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، غلامرضا حقیقی و مهران منوچهری در جمع اعضاء هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری  شهرستان کردکوی برگزار شد.

حبیب عبدالهی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان با استفاده ازمنویات و بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: شور انتخابات در کشور و حضور در پای صندوق های رای می تواند تهدیدهای دشمن را بی اثر کند.

وی ضمن اشاره به اینکه ناظران بعنوان سفیران سلامت و پاکی انتخابات می باشند گفت: شما باید با دقت عمل، صحه صدر، اقدام بموقع و هماهنگی و همکاری  با دیگر اعضاء در جهت هرچه بهتر برگزاری انتخابات نهایت تلاش خود را بنمایید و در صورت ایجاد اشکال با هماهنگی نماینده فرماندار و دیگر افرادی که معرفی می شوند در جهت صحت، سلامت انتخابات کوشا باشید.

غلامرضا حقیقی و مهران منوچهری از اعضاء دیگر هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری  شهرستان نیز در جهت تبیین آیین نامه ها، قوانین و مقررات صحبت کردند و روند اجرایی کار نظارت را به اعضاء اجرایی که باید در 24 خرداد 92 بر سر صندوق ها حاضر شوند بشکل عملی و شفاهی نکات مهم را گوشزد نمودند.

 

ارسال نظر