برگزاری دومین دوره کلاس تکمیلی ناظرین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 730 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:56 ب.ظ، چهارشنبه، 8 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

دومین دوره کلاس تکمیلی ناظرین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کردکوی با حضور ناظراین انتخابات برگزارشد.

3332111123به گزارش رادکانا، دومین دوره کلاس تکمیلی ناظرین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کردکوی ساعت 10 صبح روز دوشنبه 6/3/92 در سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد.

این گردهمایی باحضور اخلی دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان، ورامینی مسئول حقوقی هیئت مظارت شوراها، افتخاری مسئول هیئت نظارت شورای اسلامی شهرستان، نمایندگان ادارات در جمع ناظران شوراهای شهر و روستای شهرستان کردکوی برگزار شد.

صالح افتخاری مسئول هیئت نظارت شورای اسلامی شهرستان ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان و مدعوین در خصوص اهمیت حضور مردمی و انتخاب اصلح در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهمیت شوراها در جهت تصمیم سازی در سطوح میانی نظام سخن گفت.

اخلی دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان گلستان  با تشکر از حضور ناظران در خصوص نقش و اهمیت ناظران در پای صندوق رأی، هوشیاری، هوشمندی، دقت نظر، فعال بودن و تلاش در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات سخن گفت.

وی انتخابات را مظهر اراده جمعی و هویت جامعه مردم سالار توصیف کرد و گفت: اعتماد مردم با اعمال قانون و پیگیری های شما، بسته به چگونگی عملکرد و جانمایی ناظران استوار می گردد و هر یک از ناظران به منزله سفیران نظام در جهت تحکیم و استواری پایه های مردم سالاری اسلامی نقش ایفا می کنند.

ورامینی مسئول حقوقی هیئت نظارت شوراها با تشریح جایگاه، نقش و عملکرد ناظران شوراها  نسبت به تفصیل در خصوص ایفای نقش از اولین و واپسین لحظات تحویل صندوق وانجام پلمپ و رأی گیری  تا آخرین لحظه شمارش آراء و پلمپ نهایی و تحویل صندوق به فرمانداری نسبت به نقش ناظران توضیحات تکمیلی را ارائه نمودند.

 

ارسال نظر