برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۳۰ نقطه استان گلستان / مسیر جدید راهپیمایی در مرکز استان اعلام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 657 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:00 ق.ظ، سه شنبه، 12 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اعلام کرد : مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان گرگان از میدان شهرداری به خیابان شهدا و مصلی خواهد بود.

IMG_0022به گزارش رادکانا، نشست اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان به مناسبت یوم الله 13 آبان صبح امروز یکشنبه 10 آبان ماه در گرگان برگزار شد.

در این جلسه پیرامون مسائل مختلف این رویداد مهم و تاریخی  و تعیین مسیر راهپیمایی 13 آبان در مرکز استان بحث و بررسی شد.

حجت الاسلام احمدرضا احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در این جلسه ضمن پراهمیت دانستن این روز بزرگ در انقلاب اسلامی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی می تواند مشت بزرگی بر دهان استکبار باشد .

حجت الاسلام احمدی گفت : امسال راهپیمایی یوم الله 13 آبان در 30 نقطه استان با حضور گرم و پرشور امت حزب االله برگزار می شود .

وی همچنین مسیر میدان شهرداری – خیابان شهدا – لاله 13 به سمت مصلی نماز جمعه را مسیر راهپیمایی یوم الله 13 آبان در مرکز استان اعلام کرد.

گفتنی است قبل از این مسیر راهپیمایی از میدان شهرداری به چهارراه میدان و مصلی نماز جمعه بود که مسیری طولانی و غیرمتمرکز بود که مورد انتقاد اهالی گرگان واقع شده بود .

انتخاب این مسیر جدید هم مسافت کمتر و هم از لحاظ مرکزیت در میانه شهر قرار داشته و یکی از مراکز پرجمعیت مرکز استان را شامل می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر