برگزاری رزمایش ۳۵ هزار نفری بسیجیان گلستان با عنوان بصیرت حسینی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 770 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:18 ب.ظ، دوشنبه، 4 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان از برگزاری همایش و رزمایش ۳۵ هزار نفری بسیجیان با عنوان بصیرت حسینی در استان خبر داد.

dfe8e02dc563bfa93fec0913631ebbcb_Lمحمدحسین بابایی صبح امروز در جمع بسیجیان اظهار داشت: بعد از دو سال رزمایش و همایش بزرگ و باشکوه 35 هزار نفری بسیجیان شامل گردان‌های الی بیت‌المقدس، عاشورا، امام حسین (ع) و الزهرا (س) در گرگان و سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی اذعان داشت: در 14 شهر استان در روزهای چهارشنبه شش دی‌ماه و پنجشنبه هفت دی‌ماه برای این همایش و رزمایش در نظر گرفته شده و همچنین اقدامات لازم برای اجرای این رزمایش اعم از آمادگی نیروها و زیرساخت‌های لازم برای انجام رزمایش و همایش تامین شده است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان عنوان کرد: بسیجیان ما آمادگی کامل دارند و انواع آموزش‌های نظامی شامل تیراندازی، انفجارات و تاکتیک‌های رزمی را دیده‌اند و انشاالله در روزهای یاد شده عظمت و شکوه مقام بسیج را همگان خواهند دید.

بابایی افزود: در روز پنجشنبه هفتم دی‌ماه صبحگاه مشترک در شهر گرگان و در محوطه سپاه نینوا و با حضور تمام مسئولان و مدیران اجرایی برگزار می‌شود و انشاالله علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور و فرمانده قرارگاه امام هادی (ع) هم به جمع ما خواهند پیوست و از سخنان ایشان نیز بهره خواهیم برد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان هدف از برگزاری این رزمایش و همایش 35 هزار نفری را ارتقا رزم دفاعی و تقویت گردان‌های بسیجی عنوان کرد و گفت: ما باید آمادگی دفاع در مقابل هر نوع تهاجمی را تجربه کنیم تا در صورت لزوم بتوانیم از راهکارهای لازم برای مقابله با آن بهره بگیریم.

وی ادامه داد: همچنین تقویت انگیزه‌های جهادی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تسریع در امر امداد و نجات نیز از اهداف همایش و رزمایش بصیرت حسینی است.

بابایی تصریح کرد: مکان همایش و رزمایش در هر شهرستان تعریف شده و در گرگان بخشی از همایش و رزمایش را به عنوان دفاع از کوی و برزن و مقابله با تهاجمات فرضی و مناطق و اماکن شهری حساس که معمولاً در موقع خطر در اولویت قرار دارند، اختصاص دادیم که بسیجیان ما با اقتدار و صلابت لازم جواب یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی را در این همایش خواهند داد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج مولود انقلاب اسلامی و ثمره و نتیجه آن به شمار می‌رود و سرمایه اصلی برای دفاع از کشور محسوب می‌شود و امروز در دنیا این مقام بسیج است که دشمنان ما را خوار و زبون کرده و چشم طمع آنها را به کشورمان کور ساخته است لذا تقویت بسیج از اولویت‌های ما به شمار می‌رود.

 

ارسال نظر