برگزاری سومین جلسه کلاسهای تخصصی قرآن با حضور قاری بین المللی در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 251 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:30 ب.ظ، سه شنبه، 31 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

سومین جلسه کلاسهای تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم، با حضور استاد کامران زمان نامیان حافظ و قاری بین المللی قرآن کریم در مؤسسه باقرالعلوم (ع) گلستان برگزار می گردد.

استاد کامران زمان نامیانبه گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا، به اطلاع می رساند، سومین جلسه کلاسهای تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم، با حضور استاد کامران زمان نامیان حافظ و قاری ممتاز بین المللی قرآن کریم در مؤسسه باقرالعلوم (ع) گلستان برگزار می گردد.
برادران: از ساعت 8/30 صبح الی 12/30 ظهر هر جمعه و خواهران: ازساعت 14 الی 18/15 عصر هر جمعه.
علاقمندان جهت حضور در کلاس با شماره زیر تماس حاصل نمایند:
تلفن تماس: 09118725028 .
وی استاد دانشگاه، روانشناس و مشاور خانواده نیز می باشد و در مسابقات بسیاری همچون مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه موفق به کسب رتبه های اول تا دوم شده است.
زمان نامیان به سبک 25 تن از قاریان مصری تسلط دارد و تلاوت می کند و تاکنون به اجرای چندین برنامه قرآنی در رادیو و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.
وی تاکنون سفرهای تبلیغی بسیاری به کشورهای غنا، سیرالئون، جمهوری تاتارستان، جمهوری آذربایجان، روسیه (مسکو)، امارات، سوریه، لبنان، تانزانیا، زنگبار، عربستان و سودان برای اجرای برنامه های قرآنی داشته است.
همچنین مژده به اهالی قرآنی: سایت ارزیابی تلاوت استاد زمان نامیان با عنوان zarzyabi.ir ان شاءالله در شرف راه اندازی است که ارزیابی قرائت قاریان، حفظ حافظان، تصحیح قرائت نماز و… در این سایت انجام می شود.
قابل تقدیر و تحسین است که ادارات و موسسات قرآنی استان گلستان جهت برگزاری هرچه باشکوه تر و گسترده تر این دوره تخصصی قرآنی همکاری لازم را با موسسه باقرالعلوم گرگان داشته باشند تا شاهد حضور بی نظیر عاشقان و دوستداران کلام نورانی باشیم.
انتهای پیام/
ارسال نظر