برگزاری سومین پیاده روی فرهنگی-ورزشی تمیشه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 4,001 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:57 ب.ظ، جمعه، 24 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

سومین همایش فرهنگی ورزشی تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار محترم کردکوی و رئیس محترم اداره تربیت بدنی شهرستان کردکوی، دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی سرکلاته و تعداد کثیری از اهالی روستای سرکلاته برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش احیای آداب و آئین و وسنت های این روستا، و هدف […]

سومین همایش فرهنگی ورزشی تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار محترم کردکوی و رئیس محترم اداره تربیت بدنی شهرستان کردکوی، دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی سرکلاته و تعداد کثیری از اهالی روستای سرکلاته برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش احیای آداب و آئین و وسنت های این روستا، و هدف شور و نشاط تعالی دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید و ترویج ورزشهای همگانی بوده است.

این مراسم با همکاری دفتر روستایی استانداری گلستان، فرمانداری و بخشداری شهرستان کردکوی، دهیاری وشورای اسلامی و انجمن جوانان تمیشه روستای سرکلاته و پایگاه مقاومت بسیج روستای سرکلاته و همچنین کانون فرهنگی نینوا برگزار شد.مسیر پیاده روی از روبروی دهیاری تا زمین ورزشی روستا بود.

سپس جناب آقای رمضانعلی الیاسی فرماندار محترم شهرستان کردکوی از حضور پر شور مردم سرکلاته در این ورزش همگانی تشکر بعمل آوردند.

 

در ادامه مراسم گروه رزم آوران و گروه تکواندو سرکلاته به نمایش حرکات رزمی پرداختند. از بخش های جالب تر این همایش احیای بازی های سنتی بوده است که مشتاقان زیادی داشت. از جمله بازیهای مهم این روستا چولنگ سواری و ورزشی همچون کشتی باشال می باشد.

این مراسم با شکوه سرانجام با قرعه کشی و اهدای جوایز و پذیرایی از مهمانان با غذاهای سنتی به اتمام رسید.

 

ارسال نظر