برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات “هنرهای نمایشی” دانش آموزی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 566 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:04 ب.ظ، چهارشنبه، 18 اسفند، سال 1395 نظرات یک نظر

سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری هنرهای نمایشی با هنرنمایی دانش آموزان در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری هنرهای نمایشی با هنرنمایی دانش آموزان در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات دانش آموزانی در غالب 13 گروه از مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم دخترانه شهرستان کردکوی که به رقابت با یکدیگر پرداختند.

هنرستان 15 خرداد، شهیدان ساورسفلی النگ، دبستان بی بی کیاء، دبستان افضلی، دبستان مفتاح، دبستان رستگاران، مدرسه شاهد راهنمایی، دبستان غیرانتفاعی امین و دبیرستان دخترانه حضرت زینب (س) در این دوره از مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

معاون فرماندار کردکوی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و پودینه مسئول تربیت و آموزش نیروی انتظامی شهرستان کردکوی به بازدید از این دوره از رقابتها پرداختند.

گفتنی است؛ سی و پنجمین دوره مسابقات هنرهای نمایشی بخش پسران نیز امروز در کانون فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی درحال برگزاریست.

تصاویری از این مسابقات:

عکاس: یعقوب محمودی

انتهای پیام/

شکارم می گوید:

جای اعضای شورا اسلامی شهر خالی است البته به نظر میرسدکوتاهی از ارگانهای دیگر است که برنامه ای درسطح شهردارند ازایشان دعوت نمی کنند وگرنه درگیرودارانتخابات آتی به پاس شاهکارهای مدیریتی شان برای رشدوتوسعه شهرکردکویدردوره اخیر باید حضور حداقل تصویری دربرنامه های اجرایی داشته باشند

ارسال نظر