برگزاری مراسم اربعین چهلمین روز تدفین شهدای گمنام شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 999 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:37 ق.ظ، دوشنبه، 9 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

مراسم اربعین چهلمین روز تدفین شهدای گمنام شهرستان کردکوی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم فهیم و ولایتمدار شب گذشته در مسجد جامع کردکوی با عظمت و شکوه بالایی برگزار شد.

shahid_gomnam_by_shiawallpapersبه گزارش رادکانا مراسم اربعین چهلمین روز تدفین شهدای گمنام شهرستان کردکوی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم فهیم و ولایتمدار شب گذشته در مسجد جامع این شهرستان با عظمت و شکوه بالایی برگزار شد.

در ابتدا عبدالصمد کیانی مسئول هیئت رزمندگان شهرستان کردکوی در مورد نحوه حضور سه شهید گمنام در این شهرستان و زحماتی که افراد زیادی در برپایی تشییع جنازه و برگزاری مراسماتی که در این مدت برای شهدای گمنام شهر انجام شد کشیدند و ایجاد فضای مناسب در مزار شهدای گمنام سخنانی را ایراد فرمودند.

در این مراسم سردار مسجدی ضمن گرامیداشت هفته وحدت در خصوص رشادت و فداکاری شهدا فرمودند: جایگاه رفیع شهیدان، ترویج، نشر فرهنگ و آرمان شهدا بالاترین ارزش است.عزت نظام اسلامی از شهیدان بوده چرا که راه جاودانه شهدای کربلا را به خوبی درک کردند.

ایشان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری با توجه به داشتن بصیرت و عبرت عاشورایی اظهار داشتند: داشتن بصیرت همه جانبه  مردم و مسئولین و عبرت عاشورایی امری لازم و ضروری می باشد.

در ادامه افزود: با توجه به موضوع بصیرت و با اشاره به فتنه 88 افرادی که در این فتنه نقش داشتند مقابل ولایت ایستادند

لازم به ذکر نماهنگی از روز اول حضور شهدای گمنام در شهرستان تا برگزاری آخرین مراسمات شهدا تهیه شده بود که در این مراسم به اجرا درآمد و عاشقان و شیفتگان شهدای گمنام با نوحه سرایی و سینه زنی اربعین چهلمین روز تدفین شهدای گمنام شهر را گرامی داشتند.

ارسال نظر