برگزاری مراسم تحویل سال با عنوان “نور و نوروز” در سراسر گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:20 ق.ظ، دوشنبه، 30 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

دبیر شبکه جوانان رضوی استان گلستان از برگزاری مراسم تحویل سال با عنوان “نور و نوروز” در سراسر استان خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دبیر شبکه جوانان رضوی استان گلستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت صدیقه اطهر (س) و نوروز باستانی بطور همزمان با حرم رضوی در 30 استان کشور مراسم تحویل سال در بقاع متبرکه ، مزارشهدا ، یادمان شهدای گمنام و… برگزار می شود.

سیدحسام بنی فاطمه اظهار داشت: این مراسم با عنوان نور و نوروز برگزار می گردد که از ویژه برنامه های آن تجلیل از مادران و همسران شهدا ، توزیع بسته های متبرک ارسالی از حرم رضوی ، پخش زنده مراسم تحویل سال حرم امام رضا(ع) و پخش زنده پیام نوروزی مقام معظم رهبری ، قرائت زیارت آل یاسین و دعای برای تعجیل فرج و برنامه های فرهنگی دیگر می باشد.

وی افزود: در استان گلستان 8 شهر به همت تشکلهای شبکه جوانان رضوی مجری برنامه ها می باشند که جدول برنامه ها بشرح ذیل می باشد:

آق قلا        زیارتگاه ذکریا
خان ببین      مزارشهدای گمنام
علی آباد       مزارشهدای گمنام
گمیشان       مزارشهدای گمنام
مینودشت    مزارشهدای گمنام
کردکوی         گلزار شهدای شهرستان
گرگان            تپه شهدای گمنام سرخنکلاته
گنبد               آستان مبارک امامزاده یحیی ابن زید(ع)

بنی فاطمه در پایان بیان کرد: با عنایت به حرکت فزاینده شبکه جوانان رضوی در سطح کشور و به ویژه استان گلستان از عموم مردم ولایتمدار و بالاخص جوانان گرانقدر جهت حضور در این برنامه دعوت بعمل می آید.

ضمنا جوانانی که آمادگی همکاری با شبکه را دارند میتوانند مشخصات و شماره تماس خود را به سامانه 30002351111124 ارسال نمایند.

انتهاس پیام/

ارسال نظر