برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید دفتر روستایی و شوراهای استانداری گلستان+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 436 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:12 ب.ظ، یکشنبه، 20 تیر، سال 1395 نظرات بدون نظر

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه علی نصیبی مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان برگزار شد .

89به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما، در این مراسم که در دفتر معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد ، مهندس مروتی معاون عمرانی ، سردارزاده مدیر کل دفتر شهری و سایر مسئولان استانی حضور داشتند .

علی نصیبی تا قبل از این با داشتن نزدیک به 40 سال سمت مشاور جوان استاندار گلستان را داشته که در سال 92 با روی کار امدن دولت تدبیر و امید به وی اعطا شده بود .

نصیبی قبل از این نیز در بخش امور روستایی استانداری در زمان دولت نهم و دهم فعالیت داشته و با این عرصه ناآشنا نیست و روابط خوبی با شوراها و دهیاران روستاهای مختلف استان دارد .

یکی از انتقادات اصحاب رسانه استان گلستان در سالهای اخیر انتصاب علی نصیبی 40 ساله به عنوان مشاور جوان استاندار بود که به تذکر در خصوص بازخوانی سن جوان و فعالیتهای این حوزه به استاندار گلستان منجر شد .

نصیبی که سابقه فعالیتهای اجتماعی و شهری گرگان را نیز دارد در سال 92 کاندیدای شورای شهر گرگان شد که نهایتا با نزدیک به 7 هزار رای از راه یافتن به پارلمان محلی باز ماند .

گفتنی است قبل از نصیبی قاسم سمیعی مسئولیت مدیر کلی دفتر روستایی و شوراهای استانداری گلستان را از زمان دولت دهم بر عهده داشته است .

photo 2016 07 10 14 19 31

انتهای پیام /

ارسال نظر