برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب در مسجد امام موسی بن جعفر (ع) کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 998 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:06 ب.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم جشن سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، در ایام الله دهه فجر به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در این شهرستان برگزار شد.

jashneenghelab (3)به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: آن چیزی که باعث شد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد وجود ایمان به خدا و ایمان به امدادهای غیبی در امام خمینی (ره) بود.

jashneenghelab (1)

وی حفظ و حراست ارزش های انفلاب اسلامی را وظیفه و رسالتی بزرگ دانست و افزود: انقلاب اسلامی برکت های زیادی برای مردم و کشور در حوزه های مختلف از جمله در زمینه های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و علمی به همراه داشته است.

jashneenghelab (2)

در ادامه حجت الاسلام مهدی تقی پور موسس و رئیس مدارس رستگاران گلستان و امام جماعت این مسجد، با بیان این مطلب که، ملت ایران در این دهه با فروپاشی حکومت ستمشاهی برگ زرینی را در تاریخ دنیا به یادگار گذاشتند، تصریح کرد: غرب و استکبار جهانی باید متوجه باشد که هیچ قدرت نامشروعی توان مقابله با نظامی را که اساس آنان را باورهای دینی مردم تشکیل می دهد، به زانو درآورد و نابود کند.

jashneenghelab (4)

لازم بذکر است در ایام الله دهه مبارک فجر، طی 10 شب در 10 مسجد شهر و روستای شهرستان کردکوی مراسم جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود.

jashneenghelab (5)

 

ارسال نظر