برگزاری مراسم نمادین زنگ سپاس در دبیرستان دخترانه شاهد کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 319 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، سه شنبه، 12 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

مراسم نمادین زنگ سپاس از معلم بمناسبت گرامیداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه شاهد کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مراسم نمادین زنگ سپاس از معلم باحضور مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان بمناسبت گرامیداشت مقام معلم در دبیرستان دخترانه شاهد کردکوی برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این مراسم گفت: هفته معلم را به یکایک مهربانان و سنگرنشینان تعلیم و تربیت تبریک عرض می نمایم.

وجیه اله عسگری اظهار داشت: فصل بهار و دوازدهم اردیبهشت ماه یادآور همت و تلاش مردان و زنانی است که با کتابی در دل و چراغی در چشم راهنمایان آدمی هستند.

در پای تخته سیاه ضامن سفیدبختی جامعه هستند. مشعل داران بیداری، طلایه داران آگاهی هستند.

هفته بزرگداشت مقام معلم گرامیداشت یاد و خاطره صاحب اندیشه و فکر، فرصت مغتنمی است تا یادی کنیم از همه عزیزانمان و استاد شهید مرتضی مطهری .

هسته های مرکزی و مجریان حقیقی معلمان ما هستند.

هر روز ما روز معلم است. اگر جامعه هر روز را روز معلم نداند قطعا آسیب خواهد دید.

امید است در سالی که مزین شده است به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال همه ما در راستایی گام برداریم که بتوانیم هم بر اندیشه و زبان معلمان و هم آسایش و رفاه معلمان گام های خوبی برداریم.

برگزاری مسابقه غذای سالم به دو گروه از دانش آموزان یکی از بخش های خوب و مفید این مراسم بود که در خاتمه بواسطه داوری هر دو گروه برنده اعلام شدند.

قرائت سخنانی از معلم شهید مرتضی مطهری، اجرای سرود دسته جمعی و سرود دانش آموزشی، تجلیل از معلمان مدرسه شاهد دخترانه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

همچنین در خاتمه کیکی در جهت گرامیداشت مقام معلم توسط یکی از معلمان موفق این مدرسه بریده شد.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر