برگزاری نشست بصیرت افزایی در دانشکده امام علی(ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,821 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:53 ب.ظ، سه شنبه، 15 اسفند، سال 1391 نظرات یک نظر

پایگاه بسیج دانشجویی امام علی(ع) و امور فرهنگی دانشکده فنی و حرفه ای پسران کردکوی در راستای منویات مقام معظم رهبری در بحث بصیرت افزایی ، نشست بصیرت افزایی را در نمازخانه دانشکده با حضور پرشور دانشجویان و سخنرانی حجت الإسلام والمسلمین غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان گلستان برگزار کردند.

r7t1a6wqxhglwh4r9ty6به گزارش خبرنگار رادکانا، پایگاه بسیج دانشجویی امام علی(ع) و امور فرهنگی دانشکده فنی و حرفه ای پسران کردکوی در راستای منویات مقام معظم رهبری در بحث بصیرت افزایی ، نشست بصیرت افزایی را در نمازخانه دانشکده با حضور پرشور دانشجویان و سخنرانی حجت الإسلام والمسلمین غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان گلستان برگزار کردند.

غلامی در این نشست با گذری کوتاه از وقایع مهم انقلاب اسلامی تا کنون، بیان داشت: دشمنان قسم خورده نظام و اسلام از ابتدا با روشهای مختلف سعی بر تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند که هر بار با شکست مواجه شدند.

وی افزود: تحریم چیز تازه ای نیست که بخواهد مردم ما را تضعیف کند چرا که از ابتدای انقلاب اسلامی ما با تحریم ها مواجه بودیم و در این برهه استکبار جهانی جنگ روانی و تحریم بیشتری را پیش رو گرفته که اینبار هم مردم ما در حماسه عظیم 22 بهمن نشان دادند که استوارتر از همیشه پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه ایستاده اند و خللی در عزم راسخشان ایجاد نخواهد شد.

در ادامه سخنانشان با بیان اینکه تحریم ها فرصت های طلایی را برای ما ایجاد کرده که بتوانیم در بخشهای مختلف به پیشرفت برسیم نتایج برتر علمی که هر روز اعلام می شود را گوشه ای از این موفقیت ها دانست.

ایشان با اشاره به در پیش رو بودن حماسه ای دیگر در خرداد سال 92 بیان داشتند: استکبار جهانی برای آن حماسه نیز نقشه هایی دارد که با وجود ولایت وفقیه و بصیرت مردم همه برنامه های پلید دشمن ناکام خواهد ماند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین شاعری امام جمعه کردکوی، محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رؤسا و معاونین مراکز آموزش عالی شهرستان، حسینی بخشدار و نمایندگان فرمانداری حضور داشتند.

حیدر سلیمانی می گوید:

با تشکر

ارسال نظر