برگزاری نوزدهمین یادواره ۲۶ شهید والامقام محله ولاغوز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,127 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:43 ب.ظ، جمعه، 20 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

مراسم نوزدهمین یادواره ۲۶ شهید والامقام محله ولاغوز در ایام الله دهه مبارک فجر شب گذشته با حضور حجت الاسلام المسلمین قاسمی امام جمعه محترم فاضل آباد، مسئولین و جمع کثیری از مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مسجد جامع ولاغوز برگزار شد.

IMG_0504به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم نوزدهیمن یادواره 26 شهید والامقام محله ولاغوز در ایام ا… دهه مبارک فجر شب گذشته  با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاسمی امام جمعه محترم فاضل آباد، مسئولین و جمع کثیری از مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مسجد جامع ولاغوز برگزار شد.

حجت الاسلام قاسمی امام جمعه محترم فاضل آباد در این مراسم ضمن یاد و خاطره 26 شهید گلگون کفن محله ولاغوز و گرامیداشت ایام ا… دهه فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای تجدید پیمان با امام و شهداست و فرصت بسیار مبارک و مناسبی است برای اینکه یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را در این ایام نورانی نگهداریم.

وی در ادامه افزود: دهه فجر دهه پیروزی، شکوه و عظمت است و فرصتی است تا با شهدا و امام شهدا تجدید پیمان کنیم و بر این عهد و پیمان استوار و پایدار بمانیم.

قاسمی با توجه به مانع تراشی دشمنان اسلام گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در این ایام سدی است برای دشمنانی که با هدف مانع تراشی حکومت اسلامی وارد شده اند.

امام جمعه فاضل آباد اظهار داشت: قیمتی ترین و با ارزش ترین نعمت، حکومت اسلامی است و فرصت مناسبی برای اینکه دستاوردهای ایران اسلامی را در قبل و بعد از انقلاب با توجه به همه سنگ اندازی های دشمنان مقایسه کنیم و متوجه خواهیم شد که انقلاب اسلامی ایران به چه دستاوردهای عظیمی در بعد از انقلاب دست یافت.

اجرای سرود، دکلمه خوانی و مدیحه سرائی از دیگر برنامه های اجرائی این مراسم معنوی بود.

لازم به ذکر ستاد یادواره شهدای محله ولاغوز امسال در امر پذیرائی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی و پایین آوردن هزینه ها با شیربرنج و نان ضیافت خود را برپا کردند و وظیفه خود را در راستای اقتصاد مقاومتی خوب ایفا نمودند.