برگزاری همایش اهالی رسانه گلستان با عنوان رسانه و مقاومت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 564 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:12 ب.ظ، چهارشنبه، 24 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: همایش بزرگ اهالی رسانه گلستان در آستانه سالروز فتح خرمشهر با عنوان رسانه و مقاومت و در راستای تبیین شعار سال ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.

thumb271-56c49da56a2c69b8c65159b799910cdbبه گزارش خبرنگار رادکانا، علی محمد جعفری مسئول بسیج رسانه استان گلستان با اعلام اینکه از زمان فعالیت بسیج رسانه استان گلستان نزدیک به یکسال می گذرد، عنوان کرد: جهت تقویت و انسجام رسانه های استانی و استفاده از ظرفیت های آنها در راستای تقویت نظام و فعالیتهای اجرایی استان و ایجاد صفا و همدلی بین اصحاب رسانه این همایش برگزار می شود.

جعفری زمان برگزاری همایش را 27 اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: این همایش در آستانه عملیات غرور آفرین بیت المقدس و پیروزی خرمشهر و با عنوان رسانه و مقاومت و تجلیل از رشادتهای رسانه ها در دفاع مقدس و تحقق شعار سال انجام می شود.

وی اظهار کرد: به جهت اینکه در سال اقتصاد و فرهنگ قرار داریم و مقام معظم رهبری هم دغدغه جدی در این دو بخش دارند مهمانان برنامه در بخش فرهنگی و اقتصادی در این همایش سخنرانی خواهند کرد .

مسئول بسیج رسانه استان گفت: حجت الاسلام والمسلمین سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی سخنران بخش فرهنگی و دکتر قدیری ابیانه سخنران بخش اقتصاد مقاومتی این همایش می باشند.

علی محمد جعفری تاکید کرد: از جمله مهمترین اهداف دیگر برگزاری این همایش ایجاد تحرک و پویایی در رسانه های بعنوان کارامدترین ابزار و رسانه در جنگ نرم نسبت به منویات و دغدغه های معظم له و ایجاد وحدت در بین رسانه می باشد.

وی اذعان کرد: در این همایش از همه اصحاب رسانه استان اعم از رسانه های مکتوب و مجازی شامل مدیران مسئول ، سردبیران ، خبرنگاران ، عکاسان خبری و همه فعالان رسانه ای استان دعوت خواهد شد.

ْسازمان بسیج رسانه گلستان می گوید:

سلام
ضمن تشکر از انتشار خبر
از همه دست اندرکاران سایت رادکانا جهت شرکت در این همایش دعوت بعمل می اید.
منتظر حضور گرم شما هستیم.
با حضور خود بر رونق این محفل بسیجی بیافزایید.
با سپاس
سازمان بسیج رسانه گلستان

ارسال نظر