برگزاری همایش هدایت تحصیلی در سالن کوثر کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 223 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:00 ق.ظ، سه شنبه، 14 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

همایش اولیاء و دانش آموزان در راستای “هدایت تحصیلی” در سالن فرهنگی تربیتی کوثر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس علمی رادکانا؛ داود مصدق در همایش هدایت تحصیلی با بیان اینکه اساسا انتخاب در هر مرحله از زندگی امری مهم برای هر فرد محسوب می شود، گفت: با انتخاب موضوع شناخت مطرح می شود و در صورتی که انتخاب با شناخت لازم همراه باشد انسان به اهداف خود نزدیکتر می شود.
وی ازدواج را یکی از مهمترین انتخاب های زندگی انسان دانست و افزود: در صورت انتخاب غیرمنطقی آسیب های جبران ناپذیری قسمت فرد و جامعه خواهد شد.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با بیان اینکه انتخاب شغل یکی دیگر از انتخاب های مهم زندگی انسانهاست که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار داشت: ما می توانیم با انتخاب رشته مناسب در این امر مهم قدمهای بلندی در زندگی فردی و اجتماعی خود برداریم.

مصدق خاطرنشان کرد: آدمهای توانمند انتخاب های خوب می کنند و انتخاب های خوب انسان را موفق به رسیدن و دست یابی به موفقیت های زندگی می کند.

وی دانش آموزان را در جهت تلاش برای آموختن فعالیت های عملی در راستای راه یابی به بازار کار و پیوستن به رشته های عملی و تحصیل در دروس کار و دانش و هنرستانها تشویق کرد.

تصاویری از این مراسم: 

انتهای پیام/

ارسال نظر