برگزاری کارگاه آموزشی روز هوای پاک در مدرسه رستگاران کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 998 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ق.ظ، سه شنبه، 30 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

تشکل زیست محیطی جهان نمای شهرستان کردکوی در ادامه فعالیت های فرهنگی و آموزشی خود به مناسبت روز هوای پاک برنامه ای با همکاری اداره محیط زیست شهرستان کردکوی و مدرسه پسرانه رستگاران کردکوی در محل مدرسه پسرانه برگزار کرد.

142167505100022به گزارش خبرنگار رادکانا، تشکل زیست محیطی جهان نمای شهرستان کردکوی در ادامه فعالیت های فرهنگی و آموزشی خود به مناسبت روز هوای پاک برنامه ای با همکاری اداره محیط زیست شهرستان کردکوی و مدرسه پسرانه رستگاران کردکوی در محل مدرسه پسرانه برگزار کرد.

در این برنامه ابتدا حمیدرضا صابری مدرس دانشگاه و عضو موسسه زیست محیطی جهان نما در خصوص اهمیت محیط زیست و آلودگی هوا سخنانی را بیان نمود.

وی افزود: هدف از اعلام روز ملی هوای پاک ایجاد حساسیت در بین اقشار مختلف جامعه بوده است و از آنجایی که کلید اصلی کاهش آلودگی هوا، مشارکت مردمی و افزایش هماهنگی بین‌بخشی است این روز می‌تواند عامل مهمی در ایجاد این مشارکت و هماهنگی بین‌بخشی باشد.

در پایان سوالاتی در حوزه زیست محیطی از دانش آموزان پرسیده شد که به دانش آموزانی که جواب صحیح دادند از سوی موسسه زیست محیطی جهان نما هدایایی تقدیم شد.
انتهای پیام/
ارسال نظر