برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,669 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:36 ق.ظ، شنبه، 10 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، در سه بخش شناخت و راه مقابله با مواد مخدر، آسیب های مواد مخدر و نقش تربیت و روان شناسی در پیشگیری از اعتیاد در شهرستان کردکوی برگزار شد.

193504به گزارش رادکانا، حسن خطیری مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشیدر گفتگو با خبرنگار ما گفت: کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با حضور اعضاء شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و روحانیون کردکوی در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.
وی در ادامه متذکر شد: این کارگاه آموزشی در سه بخش شناخت و راه مقابله توسط استاد حسینی از نیروی انتظامی، آسیب های مواد مخدر

توسط دکتر احمدی از اداره بهزیستی و نقش تربیت و روان شناسی در پیشگیری از اعتیاد توسط دکتر کلاهدوز رئیس مرکز بهداشت کردکوی ارائه شد.

193504 (1)
خطیری همچنین اظهار داشت: در ادامه این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان با شکل و نحوه استفاده از انواع مواد مخدر سنتی، صنعتی و قرص های پیش ساز آشنا شدند و مباحثی تحت عنوان، نحوه گسترش مصرف مواد مخدر در بین جوانان، چگونگی جذب جوانان و نوجوانان به مصرف این نوع مواد مخدر و اثرات سوء این مواد و شیوه مبارزه، روش مصرف، آثار کوتاه مدت و بلندمدت، عوامل اثرگذار، عوارض و پیامدهای مصرف مواد برای فرد، خانواده و اجتماع و مسایل پیشگیری مطرح شد.

ارسال نظر