برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینان برتر غرب گلستان در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 173 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:00 ق.ظ، پنج شنبه، 9 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

کارگاه آموزشی کارآفرینان برتر غرب استان گلستان ظهر امروز با حضور کارآفرینان برتر غرب گلستان باحضور جمعی از مسئولان در سالن کوثر کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ کارگاه آموزشی کارآفرینان برتر غرب استان گلستان ظهر امروز پنجشنبه با حضور کارآفرینان برتر غرب گلستان باحضور جمعی از مسئولان در سالن کوثر کردکوی برگزار شد.

با توجه به تأکید مقام معظم رهبری به مسأله اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی و نامگذاری شعار امسال به «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» و با فرا رسیدن هفته دولت که یادآور بزرگمردانی همچون شهیدان رجایی و باهنر است با مشارکت فرمانداری کردکوی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، مرکز آموزش فنی‎وحرفه‎ای، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره بهزیستی ، کمیته امداد و جهاد کشاورزی کارگاه آموزشی با حضور کارآفرینان برتر غرب گلستان برگزار شد.

وحیده مزیدی، استاد دانشگاه در حوزه کارآفرینی و عضو شورای اسلامی شهر علی‎آبادکتول به بیان آسیب‎ها، تهدیدها و راهکارهای موثر برای موفقیت در کارآفرینی، نقاط ضعف و قوت کارآفرینان و عوامل موثر در بازاریابی و فروش محصولات تولیدی پرداخت.

وی اظهار کرد: نامگذاری شعار امسال به «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» توسط مقام معظم رهبری حاکی از آن است که باید افراد وارد چرخه اقتصادی شوند و برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باید از توان کارآفرینان استفاده شود.

عضو شورای اسلامی شهر علی‎آبادکتول با تأکید بر اینکه کارآفرینان باید تهدیدها، فرصت‎ها، نقط ضعف و قوت خود را بشناسند، گفت: در صورتی که کارآفرینی از نقاط قوت خود مطلع نباشد با رسیدن به نقاط ضعف دچار شکست می‎شود.

مزیدی با بیان اینکه فرصت‎ها کارآفرینان را جهش می‎دهد، افزود: هر تهدید یک فرصت است همانطور که به فرموده رهبر معظم انقلاب تحریم‎های دشمن برای کشورمان یک فرصت بود و موجب رشد در برخی زمینه‎ها اعم از امنیتی، فضایی و … شده است.

استاد دانشگاه با اشاره به ویژگی‎های کارآفرین برتر، مطرح کرد: کارآفرین برتر باید فرصت‎ها را بشناسد، مانع‎شکن باشد، اعتماد به نفس بالایی داشته باشد و با آینده‎نگری اهداف کوتاه‎مدت، میان‎مدت و بلندمدت خود را مشخص کند.

تصاویری از این کارگاه:

عکاس: یعقوب محمودی

انتهای پیام/

ارسال نظر