برگزاری کارگاه آموزشی “طرح تعالی خانواده” در دبیرستان نمونه دولتی وحدت کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,426 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:41 ب.ظ، شنبه، 11 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی زنان و دختران با عنوان “طرح خانواده متعالی” امروز در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه وحدت کردکوی برگزار شد.

IMG_0018 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی زنان و دختران با عنوان “طرح خانواده متعالی” ظهر امروز در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه وحدت کردکوی برگزار شد.

دکتر احمدی کارشناس خانواده با اشاره به ماهیت وجودی خانواده، گفت: خانواده در گذشته بسیار گسترده بوده که آموزش بخشی از آن بود که بعدها خانواده کوچک، قطبی و امروزی شد.

وی افزود: خانواده نهادی مدنی به اسم مدرسه ایجاد کرد و مدرسه برای خانواده است تا آموزش های مفید و ارزشمندی به فرزندان داده شود.

این کارشناس اجتماعی تأکید کرد: مدارس را جدای از خانواده نبینیم زیرا آموزش در مدارس نقش بسیار مهمی در تربیت فرزندان دارند.

دکتر احمدی اظهار داشت: فرزندان در دوران رشد به محبت نیاز دارند و محبت پدر و مادر باید دارای سه ویژگی مشموع یعنی «شنونده»، محسوس یعنی «حس کنند» و ملموس یعنی «لمس کنند»، باشند.

لازم به ذکر است از زهرا تقدیری یکی از دانش آموزان این دبیرستان که رتبه دوم در رشته داستان نویسی در سی و دومین دوره از مسابقات فرهنگی هنری استان را کسب کرده بود تقدیر و تجلیل بعمل آوردند.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????IMG_0026

انتهای پیام/

ارسال نظر