برگزاری کارگاه آموزش خانواده در کردکوی جهت حضور در ماراتن بزرگ کنکور ۹۳
تعداد بازدید تعداد بازدید: 479 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:14 ق.ظ، سه شنبه، 26 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

کارگاه آموزش خانواده با حضور اولیاء، دانش آموزان دبیرستانهای شاهد و امام جعفر صادق (ع) با رویکرد کنکور ۹۳ و امتحانات شهرستان کردکوی برگزار شد.

radkanaکارگاه آموزش خانواده صبح روز گذشته با حضور دانش آموزان دبیرستانهای شاهد و امام جعفر صادق (ع) با رویکرد کنکور 93 و امتحانات در تالار گلستان شهرستان کردکوی برگزار گردید.

قاسم حکمتی مدرس آموزش خانواده و مشاور استانی در این کارگاه آموزشی اولیا را در جهت تأمین منابع کمک آموزشی برای دانش آموزان جهت شرکت در رقابت بزرگ کنکور تشویق کرد و گفت: دانش آموزان در این رقابت بزرگ نیاز به لوازم کمک آموزشی سخت افزاری و نرم افزاری دارند تا بتوانند با آمادگی کامل در این رقابت ها حضور بعمل آورند.

حکمتی ادامه داد: اولیاء دانش آموزان نیز باید با شرکت در کلاس های آموزش خانواده، از آموزشهای لازم جهت برخورد صحیح با این رویداد بزرگ برخوردار شوند تا موجب موفقیت و سربلندی فرزندانشان در این ماراتن بزرگ شوند.

وی خاطرنشان کرد: ارتباط برقرار کردن اولیاء با آموزشگاهها و رصد کردن رفتارهای دانش آموزان و قدم برداشتن برای تأمین نیازهای دانش آموزان اقدامی با اهمیت و رفتاری مناسب است که اولیاء باید به آن مبادرت ورزند.

قاسم حکمتی در این کارگاه آموزشی با ارائه آمار و ارقام اولیا را ترغیب در جهت توجه لازم به دانش آموزان در این برهه حساس از زمان که اهمیت ویژه ای در آینده دانش آموزان دارد، کرد. 

قاسم حکمتی مشاور استانی، محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، کریم معلم رییس اداره سواد آموزی کردکوی، ساجدی پور کارشناس مسئول آموزش، محسنی کارشناس شاهد و ارزیابی عملکرد، مدیران دبیرستانهای شاهد پسران و امام جعفر صادق (ع) و دانش آموزان این مدارس در این کارگاه آموزشی حضور داشتند.

ارسال نظر