برگزاری کلاس آموزش صحیح خوانی قرآن کریم در روستای ایلوار کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 648 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:44 ق.ظ، سه شنبه، 30 تیر، سال 1394 نظرات یک نظر

کلاس آموزش صحیح خوانی قرآن کریم در خانه قرآن روستایی اسراء ایلوار کردکوی برگزارشد.

1013476به گزارش رادکانا، بشری عبداللهی با اعلام این خبر گفت: با همکاری خانه قرآن روستایی اسراء، کلاس آموزش صحیح خوانی قرآن کریم با حضور بیش از ۳۰ قرآن آموز در روستای ایلوار کردکوی در حال برگزاری است.
مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی کردکوی،‌ با تأکید بر گسترش روش ‌های مختلف آموزش صحیح خوانی قرآن در نوجوانان و جوانان، تصریح کرد: همه ما در زندگی خود نیازمند آموزه ‌های دینی، قرآنی و دستورات زندگی این کتاب وحی الهی هستیم.
وی در خاتمه یادآور شد: در کشوری که کوشش مردم آن بر این است که آن را مطابق آموزه‌های قرآن و اهل بیت‌ (ع) اداره کنند، فراهم کردن زمینه‌های آموزش قرآن‌ کریم تحت تعالیم حضرات معصومین‌ (ع) که قرآن ناطق هستند، از اهم واجبات است چرا‌که پله اول در عمل به آموزه‌های قرآن، صحیح‌خوانی آن است.

انتهای پیام/

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

خوشبختانه هرچه برتعداقرآن آموزان منطه چه دختروچه پسرچه زن وچه مردبیشترباشد،امن وامنیت وصافی وصداقت درکشورکسترش پیدامی کند.خداوندبه باعث وبانی تشکیل اینچنین کلاسهای راعزت واحترام ویژ ه ای اهدانمایدوهمچنین به مدرسین ومربیان این کلاسهاخداقوت می گویم وازخدواندمی خواهم که چشم وهوش ولسان وحنجره نوآموزان راخداوندحفظ سلامت. همیشگی نگه بدارد.( قرآن بخوانیم تاشیاطین ازمافرارنموده ودورشوند.
سیدمحمدحسین حسینی ( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرگ.

ارسال نظر