برگزاری گفتمان دینی فلسفه نماز در مدرسه حضرت ابوالفضل(ع) کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,201 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:23 ق.ظ، سه شنبه، 30 دی، سال 1393 نظرات ۳ نظر

گفتمان دینی با موضوع فلسفه و چرایی نماز در مدرسه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان کردکوی برگزار شد.

716337به گزارش خبرنگار رادکانا، گفتمان دینی نماز با رویکرد آشنایی نوجوانان با فلسفه و چرایی نماز با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدی تقی پور در مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل(ع) کردکوی برگزار شد.
حجت‌الاسلام تقی پور رئیس مدارس رستگاران کردکوی در این گفتمان، ضمن اشاره به اهمیت جدی گرفتن تعلیم و تعلّم قرائت صحیح نماز، به تشریح فلسفه نماز در اسلام پرداخت و آن را وسیله شست‌وشوی از گناهان، مغفرت و آمرزش الهی دانست و گفت: نماز سدی در برابر گناهان آینده است چرا که روح ایمان را در انسان تقویت می‌کند و نهال تقوی را در دل پرورش می‌دهد، و ما می دانیم ایمان و تقوی نیرومندترین سد در برابرگناه است.
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام تقی پور به سئوالات دانش آموزان پاسخ داد و بعد از آن نماز جماعت ظهر و عصر در این مدرسه اقامه شد.

انتهای پیام/

فاطمه می گوید:

هر چی در مورد این مدرسه بگین کم گفتید. داداشم امسال اونجاست صد در صد در درس . اخلاق . مسایل دینی عوض شد. چون مدیر اش رفیق است با بچه ها.به روایت داداشم بچه ها از چشمش می ترسند احترام اش میکنند مدرک اش هم مشاوره است از این راه بچه ها را خوب درک می کند. خیلی جای تعجب است در این مدرسه چوب و تنبیه وجود ندارد اصلا چوب پیدا نمی شود مگه میشه مدرسه پسرانه و بدون چوب. مدرسه تمام کلاس ها هوشمند اند . مدیر داخل دفتر از طریق دوربین مداربسته کل مدرسه را کنترل می کند.

دانيال فرخي - مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) می گوید:

عرض سلام و ادب محضر مدیر مسئول حبرگزاری رادکانا.
آقا خیلی شرمنده شدیم اطلاع نداشتیم دوستان فرمودند خبری از مدرسه در سایت رادکانا منتشر شد،
جز تشکر ، هیچ کاری جای محبت شما را پر نمی کند. العبد : دانیال فرخی 93/11/1

noor می گوید:

سلام و عرض احترام خدمت مدیر توانا و همیشه فعال مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) کردکوی

از لطف و حسن نظر شما بسیار بسیار سپاسگزاریم

موفق، سربلند و عاقبت بخیر باشید

ارسال نظر